Спортивне право. Навчальний посібник

(0)
Артикул: 15381
Спортивне право. Навчальний посібник

Смотреть содержание

Автор
Харитонов Є.О.
Издательство
Фенікс
Год издания
2019
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Це перший у вітчизняній юридичній науці фундаментальний посібник з правового регулювання фізичної культури й спорту для підготовки студентів з дисципліни «Спортивне право України». У ньому узагальнено та систематизовано існуюче спортивне законодавство, визначено напрями його вдосконалення.... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Це перший у вітчизняній юридичній науці фундаментальний посібник з правового регулювання фізичної культури й спорту для підготовки студентів з дисципліни «Спортивне право України». У ньому узагальнено та систематизовано існуюче спортивне законодавство, визначено напрями його вдосконалення. Докладно висвітлюються питання формування спортивного права - новітнього напряму розвитку права України.

Навчальний посібник передбачений для студентів, аспірантів і викладачів юридичних вузів, університетів і інститутів фізичної культури, наукових співробітників, практикуючих юристів, працівників фізкультурно-спортивних організацій і органів управління фізичною культурою та спортом, спортивних суддів, тренерів та спортсменів.

Предисловие

Сьогодні спортивне право викликає все більший інтерес практиків, що зумовлено потребами суспільства, зростанням питомої ваги юридичної активності у спортивній сфері, необхідністю забезпечення спортивних інтересів у різних галузях громадського життя. Національний університет «Одеська юридична академія», зберігаючи традиції, враховує останні тенденції та новації, що відбуваються у галузі права. Тому не дивно, що з настанням змін, зумовлених розвитком спорту та виникненням потреби в підготовці фахівців-юристів у зазначеній сфері, науковці університету зосередили зусилля на дослідженні особливостей правового регулювання відносин у спортивній сфері.

Результати цієї праці знайшли відображення у наукових виданнях, підготовлено колективну монографію з тематики «Спортивне право». Лише за минулий рік представниками кафедри цивільного права, які займаються дослідженням проблем у спортивній сфері, було розроблено спеціальний курс з спортивного права для магістрів факультету цивільної та господарської юстиції. Активна та плідна робота, що проводиться фахівцями університету в цій галузі, свідчить про формування та функціонування нової школи спортивного права у стінах Національного університету «Одеська юридична академія».

На базі університету було створено Відокремлений підрозділ Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» в Одеській області для розвитку студентського спорту на міжнародному рівні, а також якісного та ефективного виховання нашої молоді. З метою сприяння спорту в Національному університеті «Одеська юридична академія» було створено дуже потужну матеріальну базу, оскільки це є невід’ємною складовою формування загальної та професійної культури особистості та розвитку вольових якостей характеру майбутніх юристів. Зокрема, студенти університету досягають лідируючі позиції у всеукраїнських універсіадах. Гордістю університету є учасники Олімпійських ігор, переможці та призери багатьох спортивних турнірів і чемпіонатів України, Європи та світу. 

Слід підкреслити, що юристи у сфері спорту є затребуваними фахівцями, що зумовлює необхідність підготовки фахівців у цій галузі, забезпечення навчального процесу відповідними методичними матеріалами. У процесі підготовки юристів у сфері спорту необхідним є детальне вивчення правового регулювання спортивних відносин, їх об’єктів та суб’єктів, охорони та захисту прав інтелектуальної власності у сфері спорту, структури контрактів та особливостей оподаткування, відповідальності за порушення законодавства у сфері спорту, відшкодування заподіяної такими порушеннями шкоди.

Викладене вище зумовлює доцільність підготовки навчального посібника «Спортивне право України», присвяченого проблемам спортивного права та дотичних до нього галузей вітчизняного законодавства. Попри неналежне правове регулювання спортивних відносин і відсутність усталеної судової практики, автори зробили плідну спробу розкрити особливості таких відносин, а також запропонували власне бачення шляхів вирішення проблем, що виникають у цій сфері.

Можна сподіватись, що представлений увазі читачів навчальний посібник «Спортивне право України» не лише стане цікавим науковим доробком та одним із засобів навчально-методичного забезпечення проведення практичних занять, самостійної підготовки студентів, але й водночас буде корисним широкій аудиторії - практикуючим юристам, викладачам, аспірантам та усім членам нашого суспільства, що цікавляться проблемами правового регулювання відносин у сфері спорту.

 

Сергій КІВАЛОВ,

доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України,

Заслужений юрист України,

Президент Національного університету «Одеська юридична академія», керівник відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» в Одеській області
 

Характеристики
Автор
Харитонов Є.О.
Издательство
Фенікс
Тип издания
Учебное пособие
Год издания
2019
Количество страниц
330
ISBN
978-966-928-358-6
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.4 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог