Основи держави і права України

(0)
Артикул: 14350
Основи держави і права України

Смотреть содержание

Автор
Ортинський В.Л.
Издательство
Знання
Год издания
2008
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У підручнику розкрито поняття, ознаки, завдання, роль і функції держави та права, систему права, правові відносини, правопорушення і юридичну відповідальність.  Висвітлено такі фундаментальні галузі права, як конституційне, адміністративне, цивільне, трудове, кримінальне, а також... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У підручнику розкрито поняття, ознаки, завдання, роль і функції держави та права, систему права, правові відносини, правопорушення і юридичну відповідальність. 

Висвітлено такі фундаментальні галузі права, як конституційне, адміністративне, цивільне, трудове, кримінальне, а також основи сімейного, фінансового, земельного й екологічного права та основи правового регулювання підприємницької діяльності з охопленням правоохоронної, судової та правозахисної діяльності. 

Окремий розділ присвячено конституційній, цивільній, господарській, адміністративній та кримінальній процесуальній діяльності й адміністративному судочинству.

Призначено для студентів неюридичних спеціальностей вищих навчальних закладів освіти та широкого загалу. 

Предисловие

Підготовлений авторським колективом учених-правників підручник має на меті формувати правову свідомість і правову культуру студентів неюридичних вищих навчальних закладів, передати їм знання з життєво важливих питань про право.

У підручнику стисло, доступно, полісистемно, логічно, послідовно викладено увесь спектр найбільш важливих явищ і процесів, урегульованих чинним законодавством, що мають практичне значення для підготовки фахівців. Виклад відповідає сучасним вимогам навчання і узгоджений із Болонським процесом.

У виданні сконцентровано такі явища й поняття суспільного життя, як держава і право, система права, правові відносини, правопорушення і юридична відповідальність; висвітлено такі фундаментальні галузі права, як конституційне, адміністративне, цивільне, трудове, кримінальне, а також подано систему знань про основи сімейного, фінансового, земельного й екологічного права та основи правового регулювання підприємницької діяльності. Разом із тим, приділено увагу правоохоронній, судовій і правозахисній діяльності.

Особливістю підручника, що вигідно його вирізняє зпоміж інших, раніше опублікованих, є те, що в ньому з належною повнотою системно викладено різні види процесуальної діяльності, а саме: конституційну, цивільну, господарську, адміністративну й кримінальну, а також адміністративне судочинство на основі аналізу нового Кодексу адміністративного судочинства України. Таким чином усебічно розкрито зміст “Правознавства” як навчальної дисципліни.

Засвоєння викладених у підручнику теоретичних правових понять і положень чинних законодавчих актів, правильне сприйняття правозастосовної практики державних органів і посадових осіб стане доброю опорою для виконання студентами самостійних та індивідуальних завдань, на що особливо орієнтує Болонська декларація.

Підручник підготовлено з урахуванням чинних програм з правознавства, а також проектів майбутніх законодавчих актів. При підготовці цього видання використано наукові праці відомих учених-правників.

В. Л. Ортинський,
доктор юридичних наук, професор
М.А. Мацько,
кандидат юридичних наук, доцент

Характеристики
Автор
Ортинський В.Л.
Издательство
Знання
Год издания
2008
Количество страниц
583
ISBN
978-966-346-331-5
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог