Пенітенціарна психологія. Навчальний посібник

(0)
Артикул: 15379
Пенітенціарна психологія. Навчальний посібник

Смотреть содержание

Автор
Кацавець Р.С.
Издательство
Алерта
Год издания
2018
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Мета навчального посібника - проаналізувати психологічну структуру осіб у процесі відбування покарання; звернути увагу на засоби виховного впливу; подолання умов соціально-психологічної адаптації в ізольованих від звичного соціуму місцях; прокоментувати роль і значимість... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
100 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Мета навчального посібника - проаналізувати психологічну структуру осіб у процесі відбування покарання; звернути увагу на засоби виховного впливу; подолання умов соціально-психологічної адаптації в ізольованих від звичного соціуму місцях; прокоментувати роль і значимість пенітенціарної психології у суспільстві.

Для студентів юридичних факультетів вищих навчальних закладів України. Стане у нагоді всім, хто хоче зрозуміти інших людей.

Предисловие

Одним із важливих завдань пенітенціарної психології є розроблення нових концепцій, де поважне місце має належати людині, з урахуванням її світобачення, світосприймання; індивідуальних можливостей; душевного стану, духовного і морального рівня.

Мета навчального посібника - проаналізувати психологічну структуру осіб у процесі відбування покарання; звернути увагу на засоби виховного впливу; подолання умов соціально-психологічної адаптації в ізольованих від звичного соціуму місцях; прокоментувати роль і значимість пенітенціарної психології у суспільстві.

Тож, перш, ніж розглядати тематику пенітенціарної психології, доцільно мати поняття про загальну психологію, що розкриває закономірності та психологічні явища; вивчає методи, що допомаг ають виявити особливості психіки людини, переосмислення її діяльності, становлення психічних властивостей, підвищення психологічної культури особистості тощо.

Звернено увагу на причини злочину, злочинні дії, особливості психіки злочинця, а також його психічний стан, що допомагає кримінально-виконавчій службі визначати відповідні заходи впливу. Ознайомившись з даними поняттями, буде легше усвідомити психологію засуджених, вплив середовища, зорієнтуватися у питаннях, що стосуються перевиховання та виправлення осіб, які знаходяться у місцях позбавлення волі.

Посібник складається із п'яти розділів.

Перший - «Психологія: розвиток і функціонування. Мові концепції». Орієнтує на історичний розвиток психології, пошуки вчених щодо розкриття загадковості людської психіки; формування нових концепцій. Виокремлено методи і методологічні принципи психології.

Другий - «Особливості формування особистості». Подано тематику психологічного розвитку людини, її типові особливості. Наголошено на факторах психічного розвитку людини в умовах її становлення. Проілюстровано теорію особистості з погляду вчених; питання емоцій у діяльності організму людини, розвиток темпераменту, аспекти поведінки, риси характеру особистості.

Третій - «Пенітенціарна психологія: специфіка психологічної реальності». Зроблено акцент на основні завдання пенітенціарної психології, прокоментовано методи дослідження властивостей засуджених; комплекс змін у психічному стані; наголошено на емоційному стані засуджених, викликаного ізоляцією від суспільства. Зосереджено увагу на формах адаптації засуджених - соціальній і психологічній; проаналізовано питання гуманізації кримінально-виконавчої системи.

Четвертий - «Мотиви злочину, злочинні дії та наслідки: психологічний аспект». Проаналізовано особливості злочинної поведінки; мотиви злочинної діяльності; психологічні особливості злочинця, оцінку діянь і наслідки. Підкреслено актуальність дослідження особистості злочинця у двох найбільших напрямках: соціально-демографічному і психологічному.

П'ятий - «Педагогічний процес як форма впливу на засуджених». Відображено роль пенітенціарної педагогіки у місцях позбавлення волі. Зокрема, процес становлення особистості у результаті виправлення і перевиховання; закономірності педагогічного процесу. Йдеться і про підготовку працівників для роботи у пенітенціарних установах. Виокремлено питання службової етики та поведінки. Відтак, розділ доповнено матеріалами, що містить Кодекс етики та службової поведінки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України.

Наприкінці кожного розділу - запитання для зміцнення вивченого. Також можуть слугувати формою контролю під час складання заліку.

У додатках - словники психологічних та кримінологічних термінів.

Навчальний посібник призначений для студентів юридичних факультетів вищих навчальних закладів України.

Характеристики
Автор
Кацавець Р.С.
Издательство
Алерта
Тип издания
Учебное пособие
Год издания
2018
Количество страниц
110
ISBN
978-617-566-505-3
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.1 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог