Эксклюзив

Порівняльне сімейне право. Навчальний посібник

(0)
Артикул: 153813
Порівняльне сімейне право. Навчальний посібник

Смотреть содержание

Автор
Менджул М.В.
Издательство
ТОВ "РІК-У"
Год издания
2021
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У навчальному посібнику в порівняльному аспекті висвітлено основні положення сімейного права України, держав-членів ЄС, Сполученого Королівства, Канади та США, окремих азіатських держав.  Посібник включає сім розділів, що розкривають: поняття, предмет та методологію порівняльного... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У навчальному посібнику в порівняльному аспекті висвітлено основні положення сімейного права України, держав-членів ЄС, Сполученого Королівства, Канади та США, окремих азіатських держав. 

Посібник включає сім розділів, що розкривають: поняття, предмет та методологію порівняльного сімейного права; поняття, ознаки та систему принципів сімейного права, принципи європейського сімейного права, а також значення колізійних принципів та колізійних норм у регулюванні сімейних відносин з іноземним елементом; джерела сімейного права України та зарубіжних держав; інститут шлюбу в порівняльному аспекті; особисті немайнові та майнові відносини подружжя за законодавством України та зарубіжних держав; особисті немайнові та майнові відносини батьків і дітей; форми влаштування дітей без батьківського піклування.

Видання буде корисним для викладачів, докторантів, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів (як для спеціальності право, так і міжнародне право), юристів-практиків, а також читачів, яких цікавлять проблеми сімейного права.

Предисловие

Глобалізаційні процеси вплинули на життя людини, зумовили трансформацію суспільних цінностей, у тому числі у сфері сімейних відносин. Це підтверджується зміною ставлення до фактичних союзів, одностатевих партнерств та шлюбів, визнанням таких форм співжиття у законодавстві багатьох держав світу. Водночас, шлюб та сім’я залишаються основою суспільства, беззаперечними цінностями. Пандемії, що супроводжують людство з кінця 2019 року, змусили замислитися кожну людину над тим, що сім’я та діти, їх здоров’я є найціннішим.

Україна обрала євроінтеграційний шлях розвитку, що зумовило процеси європеїзації всього приватного права загалом, та сімейного зокрема. В умовах рекодифікації в нашій державі Цивільного кодексу постає питання про Сімейний кодекс, а саме: доцільне його збереження чи скасування і включення положень до оновленого ЦК України? Безперечно, за таких умов зростає важливість компаративних досліджень, з’ясування європейських підходів та вибір кращого варіанта для України з врахуванням національної специфіки.

Проведені дослідження показали, що існуючий Сімейний кодекс є доволі новаторським, його норми більшою мірою відповідають принципам європейського сімейного права, розробленим CEFL. Зважаючи на це, а також на національні традиції та цінності українського суспільства важливим є збереження СК України та його оновлення у зв’язку із рекодифікацією Цивільного кодексу.

У навчальному посібнику в порівняльному аспекті висвітлено основні положення сімейного права України, держав-членів ЄС, Сполученого Королівства, Канади та США, окремих азіатських держав. Посібник включає сім розділів, що розкривають: поняття,предмет та методологію порівняльного сімейного права; поняття, ознаки та систему принципів сімейного права, принципи європейського сімейного права, а також значення колізійних принципів та колізійних норм у регулюванні сімейних відносин з іноземним елементом; джерела сімейного права України та зарубіжних держав; інститут шлюбу в порівняльному аспекті; особисті немайнові та майнові відносини подружжя за законодавством України та зарубіжних держав; особисті немайнові та майнові відносини батьків і дітей; форми влаштування дітей без батьківського піклування.

Видання буде корисним для викладачів, докторантів, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів (як для спеціальності право, так і міжнародне право), юристів-практиків, а також читачів, яких цікавлять проблеми сімейного права.

Характеристики
Автор
Менджул М.В.
Издательство
ТОВ "РІК-У"
Год издания
2021
Количество страниц
296
ISBN
978-617-7868-62-9
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
200
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог