Эксклюзив

Правовий статус громадських об'єднань та релігійних організацій в Україні

(0)
Артикул: 154203
Правовий статус громадських об'єднань та релігійних організацій в Україні
Автор
Білаш О.В., ещё 1
Издательство
ТОВ "РІК-У"
Год издания
2021
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Монографія присвячена проблемним аспектам правового статусу громадських об’єднань та релігійних організацій в Україні. У виданні висвітлено новітній період історичного розвитку правового регулювання громадських об’єднань і релігійних організацій в Україні, поняття та засади створення громадських... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Монографія присвячена проблемним аспектам правового статусу громадських об’єднань та релігійних організацій в Україні. У виданні висвітлено новітній період історичного розвитку правового регулювання громадських об’єднань і релігійних організацій в Україні, поняття та засади створення громадських об’єднань і релігійних організацій в Україні, розкрито правовий статус громадських об’єднань в Україні, особливості правового статусу релігійних організацій в Україні та їх участі у цивільних правовідносинах.

Монографія буде корисною для науковців та студентів, що навчаються за спеціальністю «Право», а також практикуючим юристам.

Предисловие

Пандемія COVID-19 показала важливість діяльності громадських та релігійних організацій у різних сферах - волон-терстві, благодійництві, підтримці системи охорони здоров’я, а також духовній сфері. За сучасних умов та загроз, які вочевидь постали не на один рік перед суспільством, стрімкими процесами цифровізації, надзвичайно актуальним стоїть питання належного правового регулювання діяльності громадських та релігійних організацій, що дозволить з одного боку розвивати громадянське суспільство, з іншого боку стримувати владу від неправомірних втручань та обмежень прав людини.

З огляду на це, друк монографії «Правовий статус громадських об’єднань та релігійних організацій в Україні» є важливим та актуальним, дозволить не тільки підтримати наукову дискусію у визначеній проблематиці, але і містить ряд цінних пропозицій до удосконалення українського законодавства.

Структурно монографія містить чотири розділи. У першому розділі, «Новітній період історичного розвитку правового регулювання громадських об’єднань і релігійних організацій в Україні», розкрито ґенезу правового регулювання статусу громадських об’єднань та релігійних організацій в ХХ-ХХІ століттях, звернуто увагу на обмеження діяльності релігійних організацій в радянський період, розкрито зміни у правовому статусі громадських об’єднань та релігійних організацій у незалежній Україні. Другий розділ присвячений поняттю та засадам створення громадських об’єднань і релігійних організацій в Україні, розкрито види громадських об’єднань та релігійних організацій, загальні засади створення громадських об’єднань, обмеження та етапи створення, статут та органи управління громадських об’єднань, а також особливості створення та дер-жавної реєстрації окремих видів громадських об’єднань, проаналізовано правові засади та порядок створення релігійних організацій, а також вимоги до їх установчих документів.

У третьому розділі, «Правовий статус громадських об’єднань в Україні», розкрито правосуб’єктність громадських об’єднань, особисті немайнові правовідносини за участі громадських об’єднань, а також висвітлено особливості їх участі в майнових правовідносинах. Четвертий розділ присвячений проблемам правового статусу релігійних організацій в Україні та їх участі у цивільних правовідносинах, зокрема з’ясовано особливості правосуб’єктності релігійних організацій, здійснення ними особистих немайнових прав та права на майно.

У монографії автори запропонували конкретні пропозиції з удосконалення законодавства України, у тому числі із врахуванням позитивного європейського досвіду, що є цінним для подальшого вивчення специфіки розвитку громадських об’єднань та релігійних організацій в Україні.

Характеристики
Автор
Білаш О.В., Менджул М.В.
Издательство
ТОВ "РІК-У"
Год издания
2021
Количество страниц
244
ISBN
978-617-8046-23-1
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Формат
145х215 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог