Порівняльне правознавство у таблицях, 3-те видання, змінене

(0)
Артикул: 15369
Порівняльне правознавство у таблицях, 3-те видання, змінене

Смотреть содержание

Автор
Петришин О.В., ещё 2
Издательство
Право
Год издания
2019
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

У навчальному посібнику у таблицях викладено основні питання, передбачені навчальною програмою юридичних закладів вищої освіти України з порівняльного правознавства, що дозволяють студентам глибше засвоїти матеріал та систематизувати його. У таблицях у стислому вигляді представлено... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У навчальному посібнику у таблицях викладено основні питання, передбачені навчальною програмою юридичних закладів вищої освіти України з порівняльного правознавства, що дозволяють студентам глибше засвоїти матеріал та систематизувати його.

У таблицях у стислому вигляді представлено матеріали з теорії компаративістики, європейського права, романо-германської та англо-американської правових сімей, скандинавського і латиноамериканського права, правових систем релігійного типу (ісламського, індуського, єврейського та канонічного права) та правових систем традиційного типу (китайське, японське, африканське право).

Навчальний посібник можна використовувати при вивченні курсів «Теорія держави і права», «Сучасні правові системи», «Історія держави і права зарубіжних країн», «Міжнародне право», «Конституційне право зарубіж- них країн», «Релігієзнавство» та ін.

Для студентів, аспірантів та викладачів юридичних факультетів та закладів вищої освіти й усіх, хто цікавиться питаннями порівняльного правознавства.

Предисловие

Прискорення процесів глобалізації все більше втручається в сферу права та стимулює поглиблення змісту й розширення масштабів взаємовпливів і взаємопроникнення різних правових систем та сімей. Це викликає необхідність видання навчальних посібників, які відповідають сьогоденним підвищеним потребам і вимогам вдосконалення кваліфікації випускників юридичних вишів та факультетів.

У процесі побудови й вдосконалення вітчизняної правової системи, забезпечення і прискорення входження України до ЄС, а також реформування системи освіти постає вкрай актуальним завданням підготовки висококваліфікованих правознавців, здатних виконувати свої обов’язки на рівні вимог сучасного передового права. З огляду на це зростає актуальність вивчення студентами юридичних ВНЗ та факультетів права різних правових сімей. Вирішення такого завдання може гарантуватись за допомогою лише ефективного застосування у навчальній практиці останніх досягнень освітньої методології. Важливу роль у цьому відіграє порівняльний метод засвоєння навчального матеріалу.

На досягнення означеної мети саме і спрямовується підготовлений викладачами кафедри теорії держави і права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого навчальний посібник «Порівняльне правознавство у таблицях» (аналогічне видання в Україні відсутнє).

Значення запропонованої праці полягає в тому, що у ній наочно, стисло, у тезовій формі, систематизовано і в хронологічному порядку ілюструються основні правові ідеї, що упродовж багатьох століть закладались у звичайні і специфічні, своєрідні форми законодавчих актів правових систем романо-германського права, англоамериканського права, змішаного права, традиційного права, релігійного права, зокрема, канонічного, ісламського, іудейського, індуського.

Складені таблиці сприятимуть полегшеному сприйняттю та ефективному засвоєнню студентами сутності й специфіки означених правових систем.

Особливо ефективними може стати посібник у підготовці студентів до практичних занять, а також до заліків та екзаменів.

Посібник разом із підручником, хрестоматією, тестами та програмою з порівняльного правознавства становлять єдиний навчально-методичний комплекс із «Порівняльного правознавства».

 

Завідувач кафедри теорії держави і права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України

 

О. В. Петришин

Характеристики
Автор
Петришин О.В., Зінченко О.В., Лукʼянов Д.В.
Издательство
Право
Тип издания
Учебное пособие
Год издания
2019
Количество страниц
164
ISBN
978-966-937-669-5
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.2 кг
Формат
170х240 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог