Порівняльне трудове право

(0)
Артикул: 15050
Порівняльне трудове право

Смотреть содержание

Автор
Федорова А.Л.
Издательство
Фенікс
Год издания
2018
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Підручник присвячено розгляду загальнотеоретичних основ трудового права у порівняльному аспекті з аналізом трудового законодавства України, європейських держав та інших країн світу, міжнародно-правових норм та положень трудового права ЄС.  Окрему увагу приділено теоретичним та... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
320 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Підручник присвячено розгляду загальнотеоретичних основ трудового права у порівняльному аспекті з аналізом трудового законодавства України, європейських держав та інших країн світу, міжнародно-правових норм та положень трудового права ЄС. 

Окрему увагу приділено теоретичним та практичним проблемам та перспективам сучасного розвитку трудового права, включаючи трудове право України та Європейського союзу.

Розраховано на студентів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів, аспірантів, викладачів, підприємців, працівників та всіх, хто цікавиться трудовим правом різних країн і сучасними тенденціями його розвитку

Предисловие

Останні десятиліття світ суттєво змінюється під впливом загальних процесів, таких як глобалізація та інтеграція, міграція населення, світові фінансові, економічні кризи, політична нестабільність, воєнні, екологічні катастрофи, технологічні досягнення, інформатизація суспільства тощо. Все це відображається на внутрішній політиці держав та, безумовно, на їх ринках праці, що тягне за собою появу нових тенденцій у розвитку трудових та тісно пов’язаних з ними відносин. Перед трудовим правом, яке формувалося та розвивалось як право захисту працівників, сьогодні виникає безліч нових питан та проблем, які часто вимагають швидкого реагування та вирішення. Стикаючись з проблемами, держави не завжди застосовують однакові підходи до їх вирішення. Все це надає можливість аналізувати та виокремлювати більш ефективні способи регулювання відповідних відносин, позитивний досвід, вдосконалювати національне трудов законодавство і практику, вивчаючи та порівнюючи досвід різних країн у рамках порівняльного трудового права.

Сучасні процеси глобалізації і інтеграції впливають на зближення трудового законодавства багатьох країн та необхідності врахування позитивного досвіду одних країн іншими. Закріплення євроінтеграції пріоритетним зовнішньополітичним напрямом розвитку України, набуття чинності Угоди про асоціацію між ЄС та Україною та подальша інтеграція України у політико-правовий простір Європи створюють необхідність вивчення законодавства ЄС та його 28 держав-членів, у тому числі у сфері регулювання трудових відносин. Тому, у підручнику окрема увага приділена основним документам ЄС, що регулюють трудові відносини. Міжнародно правове регулювання трудових відносин на універсальному рівні та прийняті Міжнародною організацією праці документи становлять не менший інтерес та мають також важливе значення для розуміння основних тенденцій розвитку трудового права і вдосконалення національного законодавства.

Підручник складається з дев’яти розділів, які охоплюють практично всі основні інститути трудового права, зміст яких розкривається за допомогою прикладів регулювання відповідного питання у різних країнах світу, як схожих за культурними та правовими умовами, так і тих, що кардинально відрізняються, а також аналізу міжнародно-правових документів.

Підручник спрямований на засвоєння студентами базових знань у сфері регулювання трудових та тісно пов’язаних з ними відносин із широким застосуванням порівняльно-правового методу. Основні концепції та доктрини правового регулювання відносин у сфері праці та зайнятості у різних країнах світу, сучасні тенденції розвитку законодавства та практики викладено у підручнику у поєднанні з аналізом основних положень трудового законодавства ЄС та конвенцій і рекомендацій Міжнародної організації праці, документів Ради Європи. Представлений підручник має допомогти формуванню навичок застосування норм вітчизняного трудового законодавства у практичній діяльності та розуміння необхідності його приведення у відповідність до основних міжнародно-правових стандартів та стандартів ЄС.

Характеристики
Автор
Федорова А.Л.
Издательство
Фенікс
Тип издания
Учебник
Год издания
2018
Количество страниц
352
ISBN
978-966-928-333-7
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.4 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог