Укладення трудового договору за законодавством України та окремих зарубіжних країн

(0)
Артикул: 14924
Укладення трудового договору за законодавством України та окремих зарубіжних країн

Смотреть содержание

Автор
Наньєва М.І.
Издательство
Фенікс
Год издания
2018
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У монографії здійснюється порівняльно-правовий аналіз укладення трудового до¬говору за законодавством України та окремих зарубіжних країн. Визначаються поняття та нормативна основа укладення трудового договору.  Розглядаються вимоги до працівників при укладенні трудового договору... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У монографії здійснюється порівняльно-правовий аналіз укладення трудового до¬говору за законодавством України та окремих зарубіжних країн.

Визначаються поняття та нормативна основа укладення трудового договору. 

Розглядаються вимоги до працівників при укладенні трудового договору за законодавством України та окремих зарубіжних країн. 

Характеризується процедура укладення трудового договору за законодавством України та окремих зарубіжних країн. 

З’ясовуються особливості укладення трудового договору з окремими категоріями працівників. 

Визначаються гарантії для працівників при укладенні трудового договору. 

Формулюються науково обгрунтовані пропозиції щодо вдосконалення актів чинного законодавства, проекту Трудового кодексу України в часині укладення трудового договору з урахуванням позитивного законодавчого досвіду окремих зарубіжних країн.

Розраховано на науковців, викладачів, юристів-практиків, аспірантів, студентів, які навчаються за спеціальністю «Право».

Предисловие

Одним із основних трудових прав людини є право на працю, яке реалізується шляхом укладення трудового договору. Враховуючи важливість трудового договору для виникнення індивідуальних трудових правовідносин і забезпечення прав та інтересів його сторін, чинне трудове законодавство докладно регламентує процедуру і умови його укладення, передбачає спеціальні гарантії, спрямовані на реалізацію конституційного права кожного на працю.

Другим важливим соціальним завданням, яке вирішується при укладенні трудового договору, є створення роботодавцю необхідних умов і можливостей здійснювати добір таких працівників, які найбільшою мірою відповідають його господарській та іншій діяльності, спрямованої на отримання прибутку та ефективне виконання інших завдань. Теоретичні та практичні проблеми укладення трудового договору досліджуються у наукових працях Н.Б. Болотіної, В. С. Венедіктова, С.В. Вишновецької, Г.С. Гончарової, О.В. Данилюка, В.В. Жернакова, М.І. Іншина, І.Я. Кисельова, О.О. Конопельцевої, К.Ю. Мельника, П.Д. Пилипенка, О.М. Потопахіної, В. М. Прилипка, В.І. Прокопенка, О.І. Процевського, Б.А. Рима-ря, С.О. Сільченка, Є.Б. Хохлова, Н.М. Хуторян, Г.І. Чанишевої, М.М. Шумила, О.М. Ярошенка та ін.

Дослідженню окремих аспектів укладення трудового договору присвячені кандидатські дисертації вітчизняних науковців: В.С. Пересунько «Юридичні гарантії при укладенні трудового договору» (2002), М.О. Міщука «Реформування трудового законодавства в частині укладення трудового договору» (2008), С.В. Мороза «Правове регулювання укладення трудового договору» (2012) та ін.

Утім, незважаючи на значну увагу вчених до проблем правового регулювання трудового договору, деякі питання теорії трудового договору, в тому числі його укладення, потребують трудового законодавства України, сучасного трудового законодавства зарубіжних країн, проекту Трудового кодексу України (далі - ТК України).

Можливості найбільш повного здійснення конституційного права на працю залежать від ефективності норм трудового права, їх здатності всебічно регулювати трудові відносини. Перед наукою трудового права стоїть завдання сформулювати конкретні пропозиції щодо вдосконалення актів чинного трудового законодавства, проекту ТК України в частині укладення трудового договору з урахуванням позитивного законодавчого досвіду зарубіжних країн.

Значення чіткої правової регламентації процедури укладення трудового договору та її дотримання має особливе значення у сучасних соціально-економічних умовах, коли непоодинокими є випадки, в яких трудовий договір взагалі не укладається, особливо в тіньовому секторі економіки, або укладаються цивільно-правові договори, пов’язані з працею, незважаючи на наявність правових ознак трудового договору, передбачених законом.

Недосконалість правової регламентації процедури укладення трудового договору зумовлює виникнення проблем у правозастосовній практиці при вирішенні трудових спорів, перешкоджає ефективному захисту працівниками своїх трудових прав та інтересів у разі їх порушення.

Метою цієї роботи є розвиток теорії трудового права щодо укладення трудового договору за законодавством України та окремих зарубіжних країн, а також внесення науково-обґрунтованих пропозицій щодо вдосконалення норм чинного трудового законодавства, проекту Трудового кодексу України в цій сфері з урахуванням позитивного зарубіжного законодавчого досвіду.

Автор щиро дякує доктору юридичних наук, доценту Світлані Василівні Вишновецькій та доктору юридичних наук, старшому науковому співробітнику Михайлу Миколайовичу Шумило за критичні зауваження та слушні пропозиції, висловлені під час підготовки цієї роботи.

Характеристики
Автор
Наньєва М.І.
Издательство
Фенікс
Тип издания
Монография
Год издания
2018
Количество страниц
202
ISBN
978-966-928-290-3
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.1 кг
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог