Правочини з внесення вкладів до господарського товариства

(0)
Артикул: 153810
Правочини з внесення вкладів до господарського товариства

Смотреть содержание

Автор
Ханієва Ф.М
Издательство
ЕКУС
Год издания
2021
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

В монографії досліджується поняття вкладу учасника в господарське товариство, майно, що може ним вноситися до статутного капіталу, порядок його оцінки.  Розглядаються дії учасників, які вносять вклади при створенні товариства, при вступі в товариство, а також з внесення ними додаткових... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

В монографії досліджується поняття вкладу учасника в господарське товариство, майно, що може ним вноситися до статутного капіталу, порядок його оцінки. 

Розглядаються дії учасників, які вносять вклади при створенні товариства, при вступі в товариство, а також з внесення ними додаткових вкладів.

Для науковців і практиків, аспірантів, слухачів магістратури та студентів юридичних навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться проблемами цивільного та корпоративного права.

Предисловие

Корпоративна тематика, яка піддається дослідженню українськими вченими, доволі різноманітна. І це не дивно, оскільки самі корпоративні правовідносини є своєрідними і знаходять свій прояв як у сфері речових прав, так і зобов’язальних, прав інтелектуальної власності, у відносинах, що складаються в процесі банкрутства тощо. Проводячи такі дослідження, ми поступово наближуємося до розуміння корпоративних прав та корпоративних відносин. Свого часу було багато спорів із приводу того, що є об’єктом корпоративних відносин - частки у статутному капіталі чи корпоративні права; як і що спадкується, коли помирає учасник господарського товариства; що підлягає поділу між подружжям, одне з яких було учасником товариства, і багато інших. В процесі дискусії і завдяки судовій практиці вдалося подолати чимало проблем у цій сфері.

Втім законодавство, що регулює ці відносини, залишається на неналежному рівні. І Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», від якого багато хто очікував відповідей на питання, що постають на практиці, не тільки їх не надав, а й породив багато інших питань. В цій книзі, що видається за матеріалами дисертаційного дослідження Ф. М. Ханієвої, досліджуються правовідносини зі внесення вкладів у господарське товариство. Ця тема постійно опиняється в епіцентрі, коли йдеться про те, що саме є вкладом, як його оцінювати і які правові наслідки його передання товариству. Найважливішим є питання про правовий режим вкладів в господарське товариство і часток у статутному капіталі, право на яке виникає в особи, що внесла свій вклад у товариство. Це більшою мірою догматичні питання, але є визначальними для судової практики.

Ф. М. Ханієва багато років працювала над цієї тематикою, успішно захистила дисертацію і я впевнена, що ця книга буде корисна як дослідникам корпоративних правовідносин, так і практикам.

Характеристики
Автор
Ханієва Ф.М
Издательство
ЕКУС
Год издания
2021
Количество страниц
248
ISBN
978-617-7934-10-2
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог