Правочини з внесення вкладів до господарського товариства

(0)
Артикул: 153810
Правочини з внесення вкладів до господарського товариства

Переглянути зміст

Автор
Ханієва Ф.М
Видавництво
ЕКУС
Рік видання
2021
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

В монографії досліджується поняття вкладу учасника в господарське товариство, майно, що може ним вноситися до статутного капіталу, порядок його оцінки.  Розглядаються дії учасників, які вносять вклади при створенні товариства, при вступі в товариство, а також з внесення ними додаткових... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
350 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ПонеділокВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 45 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

В монографії досліджується поняття вкладу учасника в господарське товариство, майно, що може ним вноситися до статутного капіталу, порядок його оцінки. 

Розглядаються дії учасників, які вносять вклади при створенні товариства, при вступі в товариство, а також з внесення ними додаткових вкладів.

Для науковців і практиків, аспірантів, слухачів магістратури та студентів юридичних навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться проблемами цивільного та корпоративного права.

Передмова

Корпоративна тематика, яка піддається дослідженню українськими вченими, доволі різноманітна. І це не дивно, оскільки самі корпоративні правовідносини є своєрідними і знаходять свій прояв як у сфері речових прав, так і зобов’язальних, прав інтелектуальної власності, у відносинах, що складаються в процесі банкрутства тощо. Проводячи такі дослідження, ми поступово наближуємося до розуміння корпоративних прав та корпоративних відносин. Свого часу було багато спорів із приводу того, що є об’єктом корпоративних відносин - частки у статутному капіталі чи корпоративні права; як і що спадкується, коли помирає учасник господарського товариства; що підлягає поділу між подружжям, одне з яких було учасником товариства, і багато інших. В процесі дискусії і завдяки судовій практиці вдалося подолати чимало проблем у цій сфері.

Втім законодавство, що регулює ці відносини, залишається на неналежному рівні. І Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», від якого багато хто очікував відповідей на питання, що постають на практиці, не тільки їх не надав, а й породив багато інших питань. В цій книзі, що видається за матеріалами дисертаційного дослідження Ф. М. Ханієвої, досліджуються правовідносини зі внесення вкладів у господарське товариство. Ця тема постійно опиняється в епіцентрі, коли йдеться про те, що саме є вкладом, як його оцінювати і які правові наслідки його передання товариству. Найважливішим є питання про правовий режим вкладів в господарське товариство і часток у статутному капіталі, право на яке виникає в особи, що внесла свій вклад у товариство. Це більшою мірою догматичні питання, але є визначальними для судової практики.

Ф. М. Ханієва багато років працювала над цієї тематикою, успішно захистила дисертацію і я впевнена, що ця книга буде корисна як дослідникам корпоративних правовідносин, так і практикам.

Характеристики
Автор
Ханієва Ф.М
Видавництво
ЕКУС
Рік видання
2021
Кількість сторінок
248
ISBN
978-617-7934-10-2
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
100
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог