Правове регулювання депозитарної та клірингової діяльності в Україні

(0)
Артикул: 15426
Правове регулювання депозитарної та клірингової діяльності в Україні

Смотреть содержание

Автор
Мельник В.В.
Издательство
Ліра-К
Год издания
2019
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Монографія є комплексним дослідженням правового регулювання депозитарної та клірингової діяльності в Україні.  Сформульовані положення та висновки мають наукове та практичне значення і одержані в результаті дослідження авторкою вітчизняного та зарубіжного законодавства, що регулює... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
210 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Монографія є комплексним дослідженням правового регулювання депозитарної та клірингової діяльності в Україні. 

Сформульовані положення та висновки мають наукове та практичне значення і одержані в результаті дослідження авторкою вітчизняного та зарубіжного законодавства, що регулює порядок здійснення депозитарної та клірингової діяльності, спеціальної літератури та правозастосовної практики.

Розрахована на науковців, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів й усіх, хто цікавиться питаннями ринку цінних паперів.

Предисловие

Розбудова національної економіки, спроможної до структурної трансформації та інтеграція у Європейське співтовариство, неможливі без створення дієвих ринків капіталу, зокрема, фондового ринку. Забезпечення ефективності функціонування останніх потребує вдосконалення інфраструктури вітчизняного ринку капіталу, елементом якої є національна депозитарна та розрахунково-клірингова система.

Створення ефективної правової системи обліку прав на цінні папери, клірингу та розрахунків за операціями з ними, заснованої на чітких стандартах та правилах обслуговування учасників фондового ринку, дозволяє мінімізувати ризики, пов’язані з вчасною поставкою цінних паперів, забезпечує захист інформації, прозорість національного фондового ринку та його інтеграцію у міжнародний фондовий ринок.

Окремі питання правового регулювання депозитарної та клірингової діяльності висвітлювались в роботах українських та зарубіжних вчених К.Р. Адамової, Г.В. Аксьонової, Ананьева М. Ю., Б.О.Бондаренка, С.І. Брус, С.Я. Вавженчука, Ю.В. Ващенко, О.В. Кологойди, Д.Д. Кравченка, З.Я. Лапішко, А.В. Лукашова,І.Р. Назарчука, І.В. Павлова, В.І. Полюховича, А.В. Попової, А.А. Пучкова, С.Г. Хоружого, Б.В. Черкаського та інших.

Разом з тим, комплексне дослідження господарсько-правового регулювання депозитарної та клірингової діяльності на фондовому ринку України після прийняття Закону «Про депозитарну систему України» та з урахуванням сучасних євроінтеграційних процесів не проводилося. За межами спеціальних наукових досліджень залишаються питання створення рівних умов та забезпечення конкуренції при здійсненні депозитарної та клірингової діяльності, захист прав та законних інтересів інвесторів, підвищення відповідальності професійних учасників депозитарної системи, забезпечення надійного обліку та збереження цінних паперів.

Процеси розвитку реформованої у 2012 році депозитарної системи в Україні вже пройшли необхідну перевірку практикою та надають додаткові можливості для більш глибокого та детального аналізу правового регулювання діяльності у цій сфері.

Важливим є вивчення правового регулювання пост-торгівельних процесів на фондовому ринку, виявлення недоліків і визначення перспектив подальшого вдосконалення правового регулювання депозитарної та клірингової діяльності з метою захисту прав та законних інтересів учасників фондового ринку.

Вищезазначене зумовило необхідність видання вказаної монографії та визначає її актуальність і науково-практичне значення.

Характеристики
Автор
Мельник В.В.
Издательство
Ліра-К
Тип издания
Монография
Год издания
2019
Количество страниц
256
ISBN
978-617-7748-49-5
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог