Представництво у судах. Огляд практики Верховного Суду. Схеми, кейси та практичні поради
- Автор
- Зуєвич Л.Л., ещё 1
- Издательство
- Видавничий дім "АртЕк"
- Год издания
- 2019
- Переплет
- мягкий
Аннотация
У виданні комплексно розглянуто поняття і підстави представництва в суді. Узагальнено судову практику Верховного Суду та Європейського суду з прав людини щодо представництва адвокатом, захисником, юрисконсультом, прокурором, членом виконавчого органу, за довіреністю, представництва особами,... Читать далее
- Самовывозбесплатно
- Нова Поштаот 65 грн.
- Курьер Нова Поштаот 90 грн.
- Онлайн-оплата
- єПідтримка
- Наличные при получении
- Терминал/наличные при самовывозе
- Оплата по счету (для юридических лиц)
У виданні комплексно розглянуто поняття і підстави представництва в суді.
Узагальнено судову практику Верховного Суду та Європейського суду з прав людини щодо представництва адвокатом, захисником, юрисконсультом, прокурором, членом виконавчого органу, за довіреністю, представництва особами, які не мають статусу адвоката, представництва кількох учасників справи одночасно тощо. Розкрито сутність повноважень представника та особливості їх виникнення і припинення.
Також проаналізовано заходи реакції суду та учасників судового процесу на порушення і зловживання процесуальними правами представників у суді.
Видання стане у пригоді практикуючим правникам (суддям, адвокатам, прокурорам, юрисконсультам) та іншим фахівцям, залученим до судового процесу, а також науковцям і викладачам юридичних факультетів вищих навчальних закладів.
Із 1 січня 2019 р. представництво у судах всіх інстанцій і юрисдикцій має здійснюватись виключно адвокатами та прокурорами.
Слід зауважити, що згідно наявною судової статистики значна частина позовних заяв, апеляційних та касаційних скарг, відзивів, заперечень, тощо не розглядаються судами по суті саме з підстав неправильного доведення особою-підписантом наявності у неї повноважень на представлення інтересів відповідного учасника судового процесу та/або обсягу повноважень.
Дане видання увібрало в себе базову нормативну базу, судову практику та практичні поради, зокрема, з питань:
- самопредставництва;
- представництва членом виконавчого органу, адвокатом (в тому числі таким, що працює в штаті клієнта), захисником (в кримінальному судочинстві), юрисконсультом, прокурором;
- загальних вимог до оформлення, засвідчення і посвідчення паперової та електронної форм довіреностей на представництво фізичних/юридичних осіб, а також договору про надання правничої допомоги (з наведеннямям прикладів);
- витрат на оплату послуг адвоката;
- можливих заходів реакції як суду, так і самих учасників судового процесу на зловживання адвоката, прокурора, інших представників, учасників судового процесу, вільних слухачів, тощо;
- можливих заходів реакції учасників судового процесу на порушеня з боку суду.
Збірник покликаний відобразити всі існуючі наразі правові підходи викладених питань задля того, щоб ознайомившись з його змістом учасники судового процесу мали якісний інструмент оперативного реагування на заяви/скарги, які підписані без неналежного підтвердження повноважень, а також на висловлення своєї позиції щодо допуску у судові засідання представників.
Також, ознайомившись із збірником учасники судового процесу матимуть базове уявлення про те, чим слід керуватися та яких помилок “попередників” слід уникати для того, щоб їх заяви/скарги були розглянуті сугі, а не залишалися без розгляду чи поверталися з формальних підстав не підтвердження повноважень особи-підписанта.
- Автор
- Зуєвич Л.Л., Вітюк Р.В.
- Издательство
- Видавничий дім "АртЕк"
- Тип издания
- Практическое пособие
- Год издания
- 2019
- Количество страниц
- 200
- ISBN
- 978-617-7674-64-0
- Переплет
- мягкий
- Язык
- украинский
- Вес
- 0.2 кг
- Формат
- 145х215 мм
- Тираж
- 200