Скидка

Представництво у судах. Огляд практики Верховного Суду. Схеми, кейси та практичні поради

(0)
Артикул: 15200

Смотреть содержание

Автор
Зуєвич Л.Л., ещё 1
Издательство
Видавничий дім "АртЕк"
Год издания
2019
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

У виданні комплексно розглянуто поняття і підстави представництва в суді. Узагальнено судову практику Верховного Суду та Європейського суду з прав людини щодо представництва адвокатом, захисником, юрисконсультом, прокурором, членом виконавчого органу, за довіреністю, представництва особами,... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У виданні комплексно розглянуто поняття і підстави представництва в суді.

Узагальнено судову практику Верховного Суду та Європейського суду з прав людини щодо представництва адвокатом, захисником, юрисконсультом, прокурором, членом виконавчого органу, за довіреністю, представництва особами, які не мають статусу адвоката, представництва кількох учасників справи одночасно тощо. Розкрито сутність повноважень представника та особливості їх виникнення і припинення.

Також проаналізовано заходи реакції суду та учасників судового процесу на порушення і зловживання процесуальними правами представників у суді.

Видання стане у пригоді практикуючим правникам (суддям, адвокатам, прокурорам, юрисконсультам) та іншим фахівцям, залученим до судового процесу, а також науковцям і викладачам юридичних факультетів вищих навчальних закладів.

Предисловие

Із 1 січня 2019 р. представництво у судах всіх інстанцій і юрисдикцій має здійснюватись виключно адвокатами та прокурорами.

Слід зауважити, що згідно наявною судової статистики значна частина позовних заяв, апеляційних та касаційних скарг, відзивів, заперечень, тощо не розглядаються судами по суті саме з підстав неправильного доведення особою-підписантом наявності у неї повноважень на представлення інтересів відповідного учасника судового процесу та/або обсягу повноважень.

Дане видання увібрало в себе базову нормативну базу, судову практику та практичні поради, зокрема, з питань:

-    самопредставництва;

-    представництва членом виконавчого органу, адвокатом (в тому числі таким, що працює в штаті клієнта), захисником (в кримінальному судочинстві), юрисконсультом, прокурором;

-    загальних вимог до оформлення, засвідчення і посвідчення паперової та електронної форм довіреностей на представництво фізичних/юридичних осіб, а також договору про надання правничої допомоги (з наведеннямям прикладів);

-    витрат на оплату послуг адвоката;

-    можливих заходів реакції як суду, так і самих учасників судового процесу на зловживання адвоката, прокурора, інших представників, учасників судового процесу, вільних слухачів, тощо;

-    можливих заходів реакції учасників судового процесу на порушеня з боку суду.

Збірник покликаний відобразити всі існуючі наразі правові підходи викладених питань задля того, щоб ознайомившись з його змістом учасники судового процесу мали якісний інструмент оперативного реагування на заяви/скарги, які підписані без неналежного підтвердження повноважень, а також на висловлення своєї позиції щодо допуску у судові засідання представників.

Також, ознайомившись із збірником учасники судового процесу матимуть базове уявлення про те, чим слід керуватися та яких помилок “попередників” слід уникати для того, щоб їх заяви/скарги були розглянуті сугі, а не залишалися без розгляду чи поверталися з формальних підстав не підтвердження повноважень особи-підписанта.

Характеристики
Автор
Зуєвич Л.Л., Вітюк Р.В.
Издательство
Видавничий дім "АртЕк"
Тип издания
Практическое пособие
Год издания
2019
Количество страниц
200
ISBN
978-617-7674-64-0
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.2 кг
Формат
145х215 мм
Тираж
200
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог