Слідчі (розшукові) дії. Навчально-практичний посібник

(0)
Артикул: 14960
Слідчі (розшукові) дії. Навчально-практичний посібник

Смотреть содержание

Автор
Молдован А.В., ещё 1
Издательство
Алерта
Год издания
2019
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

У навчально-практичному посібнику на основі кримінального процесуального законодавства та практики його застосування висвітлюються питання провадження як гласних, так і негласних слідчих (розшукових) дій та використання їх у кримінальному судочинстві. Подаються схематичні таблиці,... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У навчально-практичному посібнику на основі кримінального процесуального законодавства та практики його застосування висвітлюються питання провадження як гласних, так і негласних слідчих (розшукових) дій та використання їх у кримінальному судочинстві.

Подаються схематичні таблиці, презентації, взірці процесуальних документів, рекомендаційна література, інформаційні ресурси.

Посібник буде корисним для студентів, аспірантів юридичних вузів та факультетів, викладачів і практичних працівників, які мають бажання вдосконалювати свої знання.

Предисловие

Значення кримінального законодавства переоцінити досить важко, особливо у поліпшенні фахової підготовки студентів, аспірантів, викладачів і практичних працівників. Важливу роль у забезпеченні дотримання прав людини відіграє наявність у державі дієвого механізму регулювання діяльності органів правосуддя, покликаних здійснювати розслідування.

Кримінальне законодавство має забезпечувати невідворотність кримінального покарання, гарантувати належне дотримання прав людини, повагу до її особистості, ставлення до неї як до особи, вина якої у вчиненні злочину ще не доведена. Судочинство має забезпечувати об’єктивність судового розслідування та судового розгляду, передбачати існування таких процедур, які надаватимуть рівні процесуальні можливості сторонам, сприятимуть утвердженню змагальності кримінального процесу. Опорні конспекти спрощують процес підготовки до занять; допомагають швидко зорієнтуватись в тематиці; охопити конкретні питання зоровим сприйняттям та зафіксувати їх у пам’яті.

Опорні конспекти - це синтез схем, таблиць, розмежованого тексту, норм права, визначень, що відіграють роль опорного сигналу.

Автори висловлюють подяку рецензентам: Савченку В. А., Кацавцю Р. С., Андрусіву Г. В.; Дудці А. В. за використані додатки, а також Письменному Д. П., Рожновій В. В., Климчук М.П. за використані Інтернет електронні ресурси з кримінального процесу за новим Кримінальним процесуальним кодексом України 2012 р. (особлива частина).

Навчальний посібник буде корисним і практичним для студентів вищих навчальних закладів (особливо заочної форми навчання) і викладачів, а також для всіх, хто прагне дізнатися, що являє собою практична діяльність органів правосуддя та хто цікавиться сучасною юридичною літературою.

Per aspera ad astra!

Автори

Характеристики
Автор
Молдован А.В., Молдован В.В.
Издательство
Алерта
Тип издания
Практическое пособие
Год издания
2019
Количество страниц
310
ISBN
978-617-566-508-4
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.7 кг
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог