Спадкове право крізь призму судової практики

(0)
Артикул: 154287
Спадкове право крізь призму судової практики

Смотреть содержание

Автор
Спасибо-Фатєєва І.В.
Издательство
ЕКУС
Год издания
2022
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У монографії аналізується спектр питань спадкового права: спадщина, спадкування, коло спадкоємців, прийняття спадщини, колізійне спадкове право та ін. Автори спільними зусиллями розкрили різні аспекти набуття прав на спадкове майно в порядку спадкування, спадкове правонаступництво. У монографії... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
1 100 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У монографії аналізується спектр питань спадкового права: спадщина, спадкування, коло спадкоємців, прийняття спадщини, колізійне спадкове право та ін. Автори спільними зусиллями розкрили різні аспекти набуття прав на спадкове майно в порядку спадкування, спадкове правонаступництво. У монографії теоретичні розвідки щільно поєднані з судовою практикою. Окремо надається аналіз і коментар судової практики за 2018-2021 роки.

Серед авторів - знані науковці України, судді Верховного Суду, адвокати.

Монографія розрахована на широке коло читачів і передусім орієнтована на практикуючих юристів.

Предисловие
Я розпочала нашу книгу з цитати О. І. Купріна, який наводить історії з суддівства спадкових спорів мудрого Соломона. Як у ті давні часи, так і дотепер такі спори є не просто складними з точки зору права, а й важкими з позицій моралі — тяжба між родичами виявляє не найкращі властивості людей.
 
Ми у своїй колективній праці обходимо увагою цей аспект, але в житті він постійно супроводжує спадкові спори. Хоча і без того книга вдалася неординарною завдяки авторському стилю викладання проблем. Майже кожен автор у тому чи іншому ступені творчості підійшов до написання своїх параграфів. Я спочатку противилася цьому, щоб додержатися жанру монографічної праці, але потім відпустила віжки і вирішила надати всім повну свободу. Тому ця книга є доволі своєрідною монографією, яка являє собою не лише наукове осмислення проблематики спадкового права, не лише креативні ідеї, не лише аналітику судових спорів, а й творчий блиск думки науковців на межі з творінням літераторів та художників.
 
Я певна, що з подібним жанром український читач ще не стикався. Але саме в цьому цінність наших видань - щоб було пізнавально і цікаво, корисно і захоплююче. Тому я відкинула свої сумніви і дозволила всім авторам творити свою тематику в канві спадкового права, як вони це відчувають. Як на мене, вийшло неординарно і водночас ґрунтовно.
 
Наші автори, як і в інших виданнях нашого видавництва, - найвідоміші в Україні правники, які не просто знаються в спадковій тематиці, а є видатними вченими. Зроблено й узагальнення судової практики, що постійно очікують наші читачі - практикуючі юристи.
 
Усе це в цілому робить цю книгу привабливою як для науковців, так і для практиків. Сподіваюсь, що вона буде оцінена правничою спільнотою, адже ми працювали для вас.
 
Проф. І. Спасибо-Фатєєва
Характеристики
Автор
Спасибо-Фатєєва І.В.
Издательство
ЕКУС
Год издания
2022
Количество страниц
536
ISBN
9789-617-7934-18-8
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.4 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог