Black Friday

Спадкове право крізь призму судової практики

(0)
Артикул: 154287
Спадкове право крізь призму судової практики

Переглянути зміст

Автор
Спасибо-Фатєєва І.В.
Видавництво
ЕКУС
Рік видання
2022
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

У монографії аналізується спектр питань спадкового права: спадщина, спадкування, коло спадкоємців, прийняття спадщини, колізійне спадкове право та ін. Автори спільними зусиллями розкрили різні аспекти набуття прав на спадкове майно в порядку спадкування, спадкове правонаступництво. У монографії... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
880 грн.792 грн.
-10%Вигода 88 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ЗавтраВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

У монографії аналізується спектр питань спадкового права: спадщина, спадкування, коло спадкоємців, прийняття спадщини, колізійне спадкове право та ін. Автори спільними зусиллями розкрили різні аспекти набуття прав на спадкове майно в порядку спадкування, спадкове правонаступництво. У монографії теоретичні розвідки щільно поєднані з судовою практикою. Окремо надається аналіз і коментар судової практики за 2018-2021 роки.

Серед авторів - знані науковці України, судді Верховного Суду, адвокати.

Монографія розрахована на широке коло читачів і передусім орієнтована на практикуючих юристів.

Передмова
Я розпочала нашу книгу з цитати О. І. Купріна, який наводить історії з суддівства спадкових спорів мудрого Соломона. Як у ті давні часи, так і дотепер такі спори є не просто складними з точки зору права, а й важкими з позицій моралі — тяжба між родичами виявляє не найкращі властивості людей.
 
Ми у своїй колективній праці обходимо увагою цей аспект, але в житті він постійно супроводжує спадкові спори. Хоча і без того книга вдалася неординарною завдяки авторському стилю викладання проблем. Майже кожен автор у тому чи іншому ступені творчості підійшов до написання своїх параграфів. Я спочатку противилася цьому, щоб додержатися жанру монографічної праці, але потім відпустила віжки і вирішила надати всім повну свободу. Тому ця книга є доволі своєрідною монографією, яка являє собою не лише наукове осмислення проблематики спадкового права, не лише креативні ідеї, не лише аналітику судових спорів, а й творчий блиск думки науковців на межі з творінням літераторів та художників.
 
Я певна, що з подібним жанром український читач ще не стикався. Але саме в цьому цінність наших видань - щоб було пізнавально і цікаво, корисно і захоплююче. Тому я відкинула свої сумніви і дозволила всім авторам творити свою тематику в канві спадкового права, як вони це відчувають. Як на мене, вийшло неординарно і водночас ґрунтовно.
 
Наші автори, як і в інших виданнях нашого видавництва, - найвідоміші в Україні правники, які не просто знаються в спадковій тематиці, а є видатними вченими. Зроблено й узагальнення судової практики, що постійно очікують наші читачі - практикуючі юристи.
 
Усе це в цілому робить цю книгу привабливою як для науковців, так і для практиків. Сподіваюсь, що вона буде оцінена правничою спільнотою, адже ми працювали для вас.
 
Проф. І. Спасибо-Фатєєва
Характеристики
Автор
Спасибо-Фатєєва І.В.
Видавництво
ЕКУС
Рік видання
2022
Кількість сторінок
536
ISBN
9789-617-7934-18-8
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
0.4 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог