Новинка!

Спадкове право крізь призму судової практики

(0)
Артикул: 154287
Автор
Спасибо-Фатєєва І.В.
Видавництво
ЭКУС
Рік видання
2022
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

У монографії аналізується спектр питань спадкового права: спадщина, спадкування, коло спадкоємців, прийняття спадщини, колізійне спадкове право та ін. Автори спільними зусиллями розкрили різні аспекти набуття прав на спадкове майно в порядку спадкування, спадкове правонаступництво. У монографії... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
880 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
СьогодніВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 35 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

У монографії аналізується спектр питань спадкового права: спадщина, спадкування, коло спадкоємців, прийняття спадщини, колізійне спадкове право та ін. Автори спільними зусиллями розкрили різні аспекти набуття прав на спадкове майно в порядку спадкування, спадкове правонаступництво. У монографії теоретичні розвідки щільно поєднані з судовою практикою. Окремо надається аналіз і коментар судової практики за 2018-2021 роки.

Серед авторів - знані науковці України, судді Верховного Суду, адвокати.

Монографія розрахована на широке коло читачів і передусім орієнтована на практикуючих юристів.

Передмова
Я розпочала нашу книгу з цитати О. І. Купріна, який наводить історії з суддівства спадкових спорів мудрого Соломона. Як у ті давні часи, так і дотепер такі спори є не просто складними з точки зору права, а й важкими з позицій моралі — тяжба між родичами виявляє не найкращі властивості людей.
 
Ми у своїй колективній праці обходимо увагою цей аспект, але в житті він постійно супроводжує спадкові спори. Хоча і без того книга вдалася неординарною завдяки авторському стилю викладання проблем. Майже кожен автор у тому чи іншому ступені творчості підійшов до написання своїх параграфів. Я спочатку противилася цьому, щоб додержатися жанру монографічної праці, але потім відпустила віжки і вирішила надати всім повну свободу. Тому ця книга є доволі своєрідною монографією, яка являє собою не лише наукове осмислення проблематики спадкового права, не лише креативні ідеї, не лише аналітику судових спорів, а й творчий блиск думки науковців на межі з творінням літераторів та художників.
 
Я певна, що з подібним жанром український читач ще не стикався. Але саме в цьому цінність наших видань - щоб було пізнавально і цікаво, корисно і захоплююче. Тому я відкинула свої сумніви і дозволила всім авторам творити свою тематику в канві спадкового права, як вони це відчувають. Як на мене, вийшло неординарно і водночас ґрунтовно.
 
Наші автори, як і в інших виданнях нашого видавництва, - найвідоміші в Україні правники, які не просто знаються в спадковій тематиці, а є видатними вченими. Зроблено й узагальнення судової практики, що постійно очікують наші читачі - практикуючі юристи.
 
Усе це в цілому робить цю книгу привабливою як для науковців, так і для практиків. Сподіваюсь, що вона буде оцінена правничою спільнотою, адже ми працювали для вас.
 
Проф. І. Спасибо-Фатєєва
Характеристики
Автор
Спасибо-Фатєєва І.В.
Видавництво
ЭКУС
Рік видання
2022
Кількість сторінок
536
ISBN
9789-617-7934-18-8
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
0.4 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог