Становлення та розвиток науки європейського права в Україні

(0)
Артикул: 153505
Становлення та розвиток науки європейського права в Україні

Смотреть содержание

Автор
Смирнова К.В.
Издательство
Фенікс
Год издания
2017
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

До ювілейної колективної монографії увійшли статті учнів та близьких колег професора В. Муравйова, який започаткував й розвиває науку європейського права в Україні. Статті присвячені питанням європейського права та його співвідношення з міжнародним та національним правом, актуальним питанням... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
650 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

До ювілейної колективної монографії увійшли статті учнів та близьких колег професора В. Муравйова, який започаткував й розвиває науку європейського права в Україні. Статті присвячені питанням європейського права та його співвідношення з міжнародним та національним правом, актуальним питанням розвитку права Європейського Союзу, правового регулювання процесів європейської інтеграції України. 

Висвітлюються питання новітнього розвитку права Європейського Союзу та його впливу на правопо-рядки третіх країн. Особлива увага приділяється питанням імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Для науковців, викладачів, студентів, аспірантів, слухачів вищих навчальних закладів, державних службовців та всіх фахівців у сфері міжнародного та європейського права.

Предисловие

Щиро і сердечно вітаю шанованого юриста-міжнародника, професора Віктора Івановича Муравйова з нагоди славного життєвого ювілею.

Завдяки йому сьогодні можна говорити про поступальне утвердження вітчизняної доктрини європейського права. Особливо хотілося б виокремити внесок вченого в теоретичні засади міжнародно-правового регулювання процесів інтеграції в Європі, а також розробку та реалізацію європейської інтеграційної зовнішньої політики України.

Життєвий і творчий шлях Віктора Івановича Муравйова нерозривно пов’язаний з нашим Інститутом. Він заклав фундамент формування Школи європейського права в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Праці вченого стали теоретичним підґрунтям для дослідження юридичної природи Європейського Союзу. Ним досліджені структура і система права Євросоюзу, проблема взаємодії цього права з міжнародним і внутрішнім правом держав-членів, проаналізована екстериторіальна дія права ЄС, визначені способи його впливу на внутрішні правопорядки третіх країн та окреслені наслідки даного процесу для створення передумов європейської інтеграції, а також питання гармонізації внутрішнього законодавства держав-членів Союзу та третіх країн з правом Європейського Союзу.

Професор В.І. Муравйов активно залучається до практичної роботи в рамках участі України в міжнародних європейських інституціях. Особливо хотілося б відзначити нещодавній Указ Президента України про призначення В.І. Муравйова одним з представників в арбітражні групи між Україною та Європейським Союзом.

Переконаний, що найкращим підтвердженням непересічного внеску професора В.І. Муравйова в розвиток європейського права є глибока повага колег, а також його учнів, які взяли участь у підготовці цього колективного монографічного видання, розвиваючи його науковий доробок.

Висловлюючи вдячність професору В.І. Муравйову за його невтомні зусилля із розвитку європейського права, приведення у відповідність з ним внутрішнього законодавства України, хочеться побажати ювілярові міцного здоров’я, творчої наснаги й натхнення для реалізації нових наукових проектів.

Директор
Інституту міжнародних відносин
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка
В.В. Копійка

Характеристики
Автор
Смирнова К.В.
Издательство
Фенікс
Год издания
2017
Количество страниц
504
ISBN
978-966-928-190-6
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог