Сучасний англо-український юридичний словник: понад 75 тис. англійських термінів і стійких словосполучень

(0)
Артикул: 153378
Сучасний англо-український юридичний словник: понад 75 тис. англійських термінів і стійких словосполучень

Смотреть содержание

Автор
Нор В.Т., ещё 2
Издательство
ІнЮре
Год издания
2018
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Словник містить понад 75 тисяч англомовних юридичних термінів, термінологічних сполучень та лексичних зворотів. Укладачі словника орієнтувалися на сучасну нормативну термінологію у різноманітних галузях права. У Другій частині словника подано дефініції термінів, які функціонують у кількох... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Словник містить понад 75 тисяч англомовних юридичних термінів, термінологічних сполучень та лексичних зворотів. Укладачі словника орієнтувалися на сучасну нормативну термінологію у різноманітних галузях права. У Другій частині словника подано дефініції термінів, які функціонують у кількох галузях права, проте мають різне семантичне значення. 

Латинські юридичні вислови та стійкі словосполучення, найуживаніші скорочення, характерні для англомовної правничої літератури та юридичних документів містяться у додатках словника. Також враховано особливості правничої мови американського та британського варіантів англійської мови.

Розраховано на правників-теоретиків, практиків, аспірантів, студентів юридичних вишів та факультетів, перекладачів, державних службовців та ін.

Предисловие

Виданню цього словника передувала багаторічна підготовча робота: було проаналізовано низку галузевих словників (із права): двомовних словників, англійських тлумачних словників та словників з суміжних галузей, а саме: словників суспільно-політичної термінології, міжнародних відносин, з банківської справи тощо, а також нові монографії, статті, присвячені питанням права, законодавчі акти, періодичні видання, угоди та договори.

На відміну від інших видань двомовних словників, автори цього видання відмовилися від скерування користувача до утворення похідних термінів (частин мови). Кожне похідне слово (термін) подано в окремій словниковій статті з перекладом та поясненням у дужках. Завдяки тому, що правнича термінологія (як і будь-яка інша термінологія) поповнюється новими термінами, автори вводять у це видання словника терміни-неологізми, запозичені з періодичної літератури та з юридичних документів.

Різні значення багатозначного терміна відокремлюються крапкою з комою і нумеруються. В окремих випадках даються пояснення, які уточнюють значення заголовного слова-терміна. Інформація про сферу вживання терміна подається курсивом.

Автори плекають надію, що лексикографічне видання стане у пригоді всім, хто користуватиметься ним.

Укладачі.

Характеристики
Автор
Нор В.Т., Мисик Л.В., Савка І.В.
Издательство
ІнЮре
Год издания
2018
Количество страниц
1352
ISBN
978-966-313-555-7
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
2 кг
Формат
170х240 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог