Кібертероризм: історія, цілі, об'єкти. Практичний посібник

(0)
Артикул: 153865
Кібертероризм: історія, цілі, об'єкти. Практичний посібник

Смотреть содержание

Автор
Когут Ю.І.
Издательство
SIDCON
Год издания
2023
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Практичний посібник підготовлено Когутом Юрієм Івановичем – експертом з більш ніж 20-ти річним практичним досвідом в сфері кібербезпеки та корпоративної безпеки бізнесу, та є першим українським виданням, в якому системно розкриті питання феномену кібертероризму в світі, ризики та загрози,... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
450 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Практичний посібник підготовлено Когутом Юрієм Івановичем – експертом з більш ніж 20-ти річним практичним досвідом в сфері кібербезпеки та корпоративної безпеки бізнесу, та є першим українським виданням, в якому системно розкриті питання феномену кібертероризму в світі, ризики та загрози, пов’язані з цим явищем на рівні держави, суспільства, бізнесу та особистості. 

В посібнику приведені ефективні системні заходи протидії кібертероризму та забезпечення кібербезпеки критично важливих об’єктів інфраструктури, державних та приватних підприємств в епоху цифрової економіки. 

Посібник рекомендується до використання як практикам — власникам та керівникам бізнесу, керівникам відповідних підрозділів підприємств, компаній та банків, спеціалістам сфери цифрової трансформації, інформаційної безпеки та кібербезпеки, державним посадовцям, що працюють у секторі діджиталізації, так і науковцям у сфері кібербезпеки, докторантам, аспірантам та студентам вищих навчальних закладів спеціальностей 12.125 «Кібербезпека», 12.121 «Інженерія програмного забезпечення», 12.122 «Комп`ютерні науки та інформаційні технології», 25.251 «Державна безпека», 25.256 «Національна безпека» та інших спеціальностей у сфері інформаційних технологій та кібербезпеки.

Предисловие

Стрімкий розвиток інформаційно-комунікаційної сфери та інформаційних технологій призвів до появи суспільно-небезпечних діянь - кіберзлочинності та кібертероризму. Почастішали випадки, коли жертвами кібертерористів в віртуальному просторі стали виступати не тільки окремі користувачі мереж, а й цілі держави. Кібертероризм - це багатогранний феномен, обумовлений багато в чому безконтрольним використанням глобальних мереж, а також недостатньою увагою з боку держави, громадянського суспільства і спецслужб до даного сегменту інформаційного простору. Кількість злочинів, скоєних в кіберпросторі, зростає пропорційно числу користувачів комп’ютерних мереж, і, за оцінками Інтерполу, темпи зростання злочинності, наприклад, в глобальній мережі Інтернет, є найшвидшими на планеті. Виходячи з того, що в даний час неможливо контролювати або обмежити доступ до інформаційних ресурсів Інтернету споживачів інформації, різко підвищується криміногенність даного інформаційно-комунікативного ресурсу. Таким чином, розвиток кібертероризму загрожує безпеці особистості, суспільства і держави. В умовах розвитку інформаційного суспільства кібертероризм вже давно переріс рамки регіонального і національного масштабу.

Дана робота є першим українським виданням, в якому системно розкриті питання феномену кібертероризму в світі та нові ризики, пов’язані з цим явищем, на рівні держави, суспільства, бізнесу та особистості; приведений перелік системних заходів для забезпечення кібербезпеки в процесі трансформації державних та приватних структур в епоху цифрової економіки.

Інформаційна безпека та управління кіберінцидентами мають бути невід’ємними частинами стратегії цифрової трансформації не тільки на державному, а й на корпоративному рівні. Кібербезпека повиннастати частиною корпоративної філософії, а для цього її, як мінімум, слід інтегрувати в стратегію розвитку бізнесу.

Окремо наголошено на важливості впровадження кібераудитів інформаційних систем (відповідно до міжнародних стандартів) для оцінки їх захищеності. Посібник підготовлено Когутом Юрієм Івановичем - експертом з більш ніж 20-ти річним практичним досвідом в сфері кібербезпеки та корпоративної безпеки бізнесу, та містить унікальні авторські напрацювання із захисту бізнесу та державних систем від сучасних кіберзагроз. Посібник є квінтесенцією попередніх робіт автора з відповідних аспектів безпеки, а саме: «Кібертероризм. Інформаційні війни та безпека», «Кібертероризм та захист персональних даних», «Кібертероризм та інформаційна безпека держави», «Кібербезпека цифрової економіки», «Корпоративна безпека», «Кібербезпека та ризики цифрової трансформації компаній».

Окремі використані в роботі напрацювання були апробовані в навчальних програмах цілої низки українських та закордонних вищих навчальних закладів, а також представлені на провідних міжнародних конференціях, круглих столах, семінарах та практикумах з питань безпеки, в т.ч. з питань кібербезпеки об’єктів критичної інфраструктури.

Посібник рекомендується до використання як практикам - власникам та керівникам бізнесу, керівникам відповідних підрозділів підприємств, компаній та банків, спеціалістам сфери цифрової трансформації, інформаційної безпеки та кібербезпеки, державним посадовцям, що працюють у секторі діджиталізації, так і науковцям у сфері кібербезпеки, докторантам, аспірантам та студентам вищих навчальних закладів спеціальностей 12.125 «Кібербезпека», 12.121 «Інженерія програмного забезпечення», 12.122 «Комп'ютерні науки та інформаційні технології», 25.251 «Державна безпека», 25.256 «Національна безпека» та інших спеціальностей у сфері інформаційних технологій та кібербезпеки.

Директор департаменту з питань безпеки,

оборони, діяльності органів юстиції та

запобігання корупції Секретаріату Кабінету Міністрів України,

кандидат психологічних наук, професор

П. Я. ПРИГУНОВ

Характеристики
Автор
Когут Ю.І.
Издательство
SIDCON
Тип издания
Практическое пособие
Год издания
2023
Количество страниц
304
ISBN
978-617-95100-0-7
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог