Цивільне право (загальна частина). Навчальний посібник

(0)
Артикул: 154027
Цивільне право (загальна частина). Навчальний посібник

Смотреть содержание

Автор
Іванюта Н.В., ещё 4
Издательство
Видавничий дім "Дакор"
Год издания
2021
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Навчальний посібник містить тези лекцій, питання для самоконтролю, завдання для тестового контролю, перелік рекомендованої літератури, що дозволяють глибоко засвоїти теоретичні знання у галузі цивільного права та набути практичних навичок необхідних для їх застосування у професійній діяльності.... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Навчальний посібник містить тези лекцій, питання для самоконтролю, завдання для тестового контролю, перелік рекомендованої літератури, що дозволяють глибоко засвоїти теоретичні знання у галузі цивільного права та набути практичних навичок необхідних для їх застосування у професійній діяльності.

Призначений для студентів, курсантів, аспірантів та викладачів навчальних закладів, представників органів державної влади та місцевого самоврядування та всіх, хто цікавиться актуальними питаннями цивільного права.

Предисловие

Цивільне право є однією із фундаментальних галузей правових знань. Цивільне право є навчальною дисципліною в системі вищої освіти, в основі вивчення якої покладено основні положення цивільно-правової науки, правові інститути і категорії.

Метою укладання навчального посібника є забезпечення здобувачів вищої освіти навчальною літературою, яка полегшить вивчення питань щодо загальних аспектів цивільного права та ряду закономірностей цивільно-правового характеру.

Завданням навчального посібника є надати змогу та інформацію у формі та обсягах, які дозволять студентам та курсантам закладів вищої освіти засвоїти предмет, принципи та методи цивільного права; знати особливості цивільного законодавства; зрозуміти суть цивільних правовідносин; виявити особливості субєктів та обєктів цивільно-правових відносин; заявити межи участі держави в цивільних правовідносинах; визначити : знаки, форми правочинів; навчитись навичкам застосування отриманих ними в ході навчання знань в практичній діяльності та самостійно застосо-втвати набуті навички для вирішення проблем фахової діяльності.

У результаті вивчення матеріалу, який викладений у навчальному посібнику здобувані повинні вміти: відтворювати основні поняття та категорії цивільного права, застосовувати загальні та спеціальні методи аналізу нститутів цивільного права; самостійно працювати з нормативно-правовими актами; вичерпно, логічно і творчо викладати інформацію в усній : письмовій формі; ґрунтовно висловлюватися та дискувати, пов’язуючи при цьому теоретичний матеріал з цивільного права.

Навчальний посібник містить тези лекцій, питання для самоконтролю, завдання для тестового контролю, перелік рекомендованої літератури.

Призначений для студентів, курсантів, аспірантів та викладачів навчальних закладів, представників органів державної влади та місцевого самоврядування та всіх, хто цікавиться актуальними питаннями цивільного права.

Характеристики
Автор
Іванюта Н.В., Ніколенко Л.М., Буга В.В., Бондаренко О.О., Колосов Р.В.
Издательство
Видавничий дім "Дакор"
Год издания
2021
Количество страниц
312
ISBN
978-617-7679-94-2
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.4 кг
Формат
145х215 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог