Цивільне та сімейне право України. Навчальний посібник

(0)
Артикул: 14982
Цивільне та сімейне право України. Навчальний посібник

Смотреть содержание

Автор
Харитонов Є.О.
Издательство
Фенікс
Год издания
2018
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У посібнику відповідно до програми цивільного та сімейного права України викладено матеріал, який стане у нагоді студентам коледжів юридичної спрямованості під час підготовки до практичних занять, заліків та іспитів з цього предмету. Видання може бути корисним також викладачам юридичних... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У посібнику відповідно до програми цивільного та сімейного права України викладено матеріал, який стане у нагоді студентам коледжів юридичної спрямованості під час підготовки до практичних занять, заліків та іспитів з цього предмету.

Видання може бути корисним також викладачам юридичних вищих навчальних закладів, практикуючим юристам, усім читачам, які цікавляться цивільним та сімейним правом України.

Матеріал у посібнику підготовлено з урахуванням положень Цивільного кодексу України, прийнятого 16 січня 2003 року, а також актів цивільного законодавства, чинних станом на 1 вересня 2018 року.

Предисловие

Юридичний коледж є науковим, навчально-методичним і виховним структурним підрозділом Національного університету «Одеська юридична академія», суб’єктом освітньої діяльності, що здійснюється для підготовки фахівців з неповною вищою освітою за спеціальністю «Правознавство» та кваліфікації молодшого спеціаліста на базі загальної середньої освіти.

Після закінчення юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» випускники отримують диплом молодшого спеціаліста і продовжують навчання в Національному університеті «Одеська юридична академія» з третього курсу денної форми або четвертого курсу заочної форми навчання; можуть працювати на посадах в судових і правоохоронних органах України, органах юстиції і прокуратури, місцевої Ради, у відділах кадрів, юридичних службах установ, організацій і підприємств, які не вимагають повної вищої освіти.

Створення юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» є кроком у переході до ступінчастої динамічної системи підготовки фахівців. Поставлені завдання перед юридичним коледжем з підготовки високо кваліфікованих кадрів є нагальною потребою сучасності.

Саме тому для організації ефективної підготовки студентів для складання державних іспитів та вступного випробування до Національного університету «Одеська юридична академія», які потребують упорядкування та систематизації всього матеріалу, вивченого в рамках курсу з цивільного права, необхідним є створення навчально-методичної бази: забезпечення студентів підручниками та посібниками нового типу.

З цією метою кафедрою цивільного права Національного університету «Одеська юридична академія» було розроблено навчальний посібник, структура якого побудована відповідно до робочої програми для студентів юридичного коледжу.

У посібнику міститься матеріал з дисципліни «Цивільне та сімейне право», розроблений відповідно до робочої програми та відповідно до Програми вступного випробування, затвердженої Наказом Міністерства освіти і науки України від 7 лютого 2018 року № 115. Авторським колективом було викладено основні питання зазначеної вище дисципліни, з метою допомогти студентам підготуватися до практичних занять, тестових завдань та складання вступного випробування з дисципліни «Цивільне та сімейне право».

Посібник може бути також використаний в начальному процесі студентами, аспірантами і викладачами ВНЗ.

Доктор юридичних наук, професор, Академік НАПрН України, президент Національного університету «Одеська юридична академія»
Сергій Васильович Ківалов

Характеристики
Автор
Харитонов Є.О.
Издательство
Фенікс
Тип издания
Учебное пособие
Год издания
2018
Количество страниц
598
ISBN
978-966-928-311-5
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог