Цивільне та сімейне право України. Навчальний посібник

(0)
Артикул: 14982
Цивільне та сімейне право України. Навчальний посібник

Переглянути зміст

Автор
Харитонов Є.О.
Видавництво
Фенікс
Рік видання
2018
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

У посібнику відповідно до програми цивільного та сімейного права України викладено матеріал, який стане у нагоді студентам коледжів юридичної спрямованості під час підготовки до практичних занять, заліків та іспитів з цього предмету. Видання може бути корисним також викладачам юридичних... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
550 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
СьогодніВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 35 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

У посібнику відповідно до програми цивільного та сімейного права України викладено матеріал, який стане у нагоді студентам коледжів юридичної спрямованості під час підготовки до практичних занять, заліків та іспитів з цього предмету.

Видання може бути корисним також викладачам юридичних вищих навчальних закладів, практикуючим юристам, усім читачам, які цікавляться цивільним та сімейним правом України.

Матеріал у посібнику підготовлено з урахуванням положень Цивільного кодексу України, прийнятого 16 січня 2003 року, а також актів цивільного законодавства, чинних станом на 1 вересня 2018 року.

Передмова

Юридичний коледж є науковим, навчально-методичним і виховним структурним підрозділом Національного університету «Одеська юридична академія», суб’єктом освітньої діяльності, що здійснюється для підготовки фахівців з неповною вищою освітою за спеціальністю «Правознавство» та кваліфікації молодшого спеціаліста на базі загальної середньої освіти.

Після закінчення юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» випускники отримують диплом молодшого спеціаліста і продовжують навчання в Національному університеті «Одеська юридична академія» з третього курсу денної форми або четвертого курсу заочної форми навчання; можуть працювати на посадах в судових і правоохоронних органах України, органах юстиції і прокуратури, місцевої Ради, у відділах кадрів, юридичних службах установ, організацій і підприємств, які не вимагають повної вищої освіти.

Створення юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» є кроком у переході до ступінчастої динамічної системи підготовки фахівців. Поставлені завдання перед юридичним коледжем з підготовки високо кваліфікованих кадрів є нагальною потребою сучасності.

Саме тому для організації ефективної підготовки студентів для складання державних іспитів та вступного випробування до Національного університету «Одеська юридична академія», які потребують упорядкування та систематизації всього матеріалу, вивченого в рамках курсу з цивільного права, необхідним є створення навчально-методичної бази: забезпечення студентів підручниками та посібниками нового типу.

З цією метою кафедрою цивільного права Національного університету «Одеська юридична академія» було розроблено навчальний посібник, структура якого побудована відповідно до робочої програми для студентів юридичного коледжу.

У посібнику міститься матеріал з дисципліни «Цивільне та сімейне право», розроблений відповідно до робочої програми та відповідно до Програми вступного випробування, затвердженої Наказом Міністерства освіти і науки України від 7 лютого 2018 року № 115. Авторським колективом було викладено основні питання зазначеної вище дисципліни, з метою допомогти студентам підготуватися до практичних занять, тестових завдань та складання вступного випробування з дисципліни «Цивільне та сімейне право».

Посібник може бути також використаний в начальному процесі студентами, аспірантами і викладачами ВНЗ.

Доктор юридичних наук, професор, Академік НАПрН України, президент Національного університету «Одеська юридична академія»
Сергій Васильович Ківалов

Характеристики
Автор
Харитонов Є.О.
Видавництво
Фенікс
Тип видання
Навчальний посібник
Рік видання
2018
Кількість сторінок
598
ISBN
978-966-928-311-5
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог