Відшкодування шкоди, спричиненої внаслідок ДТП: правові, експертні та фінансові питання

(0)
Артикул: 153382
Відшкодування шкоди, спричиненої внаслідок ДТП: правові, експертні та фінансові питання

Смотреть содержание

Автор
Жолобецький О.О., ещё 3
Год издания
2017
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Книга присвячена правовим так експертним питанням, які виникають у практиці щодо відшкодування шкоди, спричиненої ДТП. Автори книги з позицій свого багаторічного досвіду у галузі права, експертної діяльності та страхування дають методичні рекомендації щодо захисту інтересів як потерпілого,... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Книга присвячена правовим так експертним питанням, які виникають у практиці щодо відшкодування шкоди, спричиненої ДТП.

Автори книги з позицій свого багаторічного досвіду у галузі права, експертної діяльності та страхування дають методичні рекомендації щодо захисту інтересів як потерпілого, якому необхідно отримати реальне відшкодування шкоди, так і особи, яка зобов’язана шкоду відшкодувати, але від якої часто вимагають відшкодування необґрунтоване або завищене. У книзі обговорюються проблеми чинного законодавства та недосконалість існуючих методик експертних досліджень у галузі оцінки майна, пошкодженого в результаті ДТП, та подаються практичні рекомендації щодо ефективного захисту законних інтересів водіїв та автовласників.

На жаль, майже кожному водію або автовласнику доводилося стикатися із ДТП, у якості чи то винуватця, чи то потерпілого. І майже кожна ДТП має наслідки у вигляді необхідності відшкодування спричиненої шкоди. Але, з одного боку, - потерпілій стороні - іноді доволі складно отримати від винуватця відшкодування, а з другого боку, - винуватцю - не хочеться відшкодовувати нанесену ним шкоду, тобто він усілякими викрутасами намагається затягнути, а то й уникнути, такого відшкодування. Тож, ексклюзивна інформація, яка викладена вперше у цій книзі, може знадобитися практично кожному - як водію, так і автовласнику, а з професійної точки зору найбільше адвокатам, які захищають їхні інтереси. І не тільки тоді, коли ДТП вже трапилася, оскільки деякі питання тоді вирішувати вже пізно.

Дане інформаційно-методичне видання, в якому наводяться конкретні методичні рекомендації щодо відшкодування шкоди, спричиненої внаслідок ДТП, перш за все адресоване автовласникам, водіям та адвокатам, які практикуються у справах про ДТП і захищають інтереси водіїв та автовласників.

Книга також буде корисною для широкого кола читачів - юристів, аварійних комісарів, представників страхового бізнесу, і може відігравати роль «швидкої юридичної допомоги» при вирішенні питань, у тому числі й у нестандартних ситуаціях, які виникають на практиці у категорії справ, пов’язаних із відшкодуванням шкоди, спричиненої внаслідок ДТП.

Предисловие

Дорожньо-транспортна пригода - це не тільки загроза житію і здоров’ю. І не тільки стрес та переживання для його учасники. Це завжди матеріальні втрати. І втрати не тільки для держави у цілому, які виражаються значними цифрами статистики.

Це - втрати для конкретних людей - Страхувальників, які і гали учасниками цієї ДТП, і страхових компаній - Страховиків. І майже у кожному випадку виникає питання про відшкодування спричиненої шкоди, вирішення якого не завжди проходить безболісно. Також є проблема шахрайства із відшкодуванням шкоди та «підстав», які спричинюють багато шкоди і страховим ісомпаніям, і автовласникам, і водіям...

Про те, на що має право постраждалий, і як захиститися під надмірних вимог навіть винуватцю ДТП, а також від шахрані, має бути поінформований кожен учасник руху, якого це зачепило або може торкнутися у майбутньому. Саме цьому при-( нячена дана книга, яка призначена для широкого кола водіїв та власників транспортних засобів, співробітників автопідпри-і мств, страхових компаній, а також юристів, які практикують у афері, що стосується дорожнього руху.

Втім, державницький підхід щодо вирішення проблеми не дозволяє обмежитися тільки інформуванням, але й робить необхідним висвітлити проблеми, які існують у законодавстві і практиці щодо відшкодування шкоди від ДТП. Розуміння цих проб-пем та дискусія у суспільстві щодо їх вирішення потрібні дуже давно. Ця книга - ще й спроба поставити та висвітлити деякі з цих проблем та запропонувати шляхи їх вирішення.

З повагою,
Голова підкомітету з питань страхової діяльності
Комітету Верховної Ради України з питань
фінансової політики і банківськоїдіяльності
Олександр ЖОЛОБЕЦЬКИЙ

Характеристики
Автор
Жолобецький О.О., Шевченко В.І., Володарський В.Л., Рафалюк Б.І.
Год издания
2017
Количество страниц
260
ISBN
978-966-457-306-8
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог