• Главная
 • Военное право
 • Військова юстиція в Україні: історичний аспект, міжнародний досвід, проблематика становлення та перспектив в Україні, сучасне правове регулювання, особливості та виклики воєнного стану
Новинка

Військова юстиція в Україні: історичний аспект, міжнародний досвід, проблематика становлення та перспектив в Україні, сучасне правове регулювання, особливості та виклики воєнного стану

(0)
Артикул: 6196

Смотреть содержание

Автор
Ковалів М.В., ещё 22
Издательство
ЦУЛ
Год издания
2024
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Військова юстиція за загальним визначенням є окремою правовою системою, яка застосовується до правовідносин у військовій сфері, а суб’єктно — до військовослужбовців, а в деяких випадках — і до цивільних осіб, діяльність яких тісно пов’язана зі збройними силами. Головною метою... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
750 грн.
Характеристики
Аннотация
Отзывы (0)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Військова юстиція за загальним визначенням є окремою правовою системою, яка застосовується до правовідносин у військовій сфері, а суб’єктно — до військовослужбовців, а в деяких випадках — і до цивільних осіб, діяльність яких тісно пов’язана зі збройними силами. Головною метою військової юстиції є збереження дисципліни, належного порядку в збройних силах та забезпечення їх боєздатності. 

Воєнна політика країни має засновуватися на розумінні необхідності чіткого, послідовного виконання вимог законодавства про оборону держави, стратегічних документів планування у сфері оборони, на високому рівні військового правопорядку, дисципліни, мобілізаційного ресурсу, що можливо забезпечити за умови якісної діяльності правоохоронної складової, а саме системи військової юстиції. Відсутність (або недосконалість) одного з елементів такої воєнної політики — системи військової юстиції — є свідченням суттєвих недоліків воєнної або ж оборонної політики держави. Що, нажаль, й невблаганно підтверджується на практиці воєнно-політичних подій в Україні (починаючи з 2014 року й понині). 

Наслідки невдалої реформи військової юстиції виявили її недоліки вже у 2014 році, коли були анексовані території країни (Крим і частина Донбасу). А після лютого 2022 року це питання лише загострилося. Пропоноване видання визначає коло проблемних суспільних відносин щодо реального становища військової юстиції в умовах війни, шляхи розв’язання цих проблем на підставі набутого досвіду, міжнародного прикладу, історичних знань, розуміння нагальних потреб. 

Цей матеріал представляє інтерес для здобувачів юридичної освіти та їх викладачів, практикуючих правників у сфері правосуддя, військової служби правопорядку, інших військовослужбовців, а також військовозобов’язаних, всіх зацікавлених читачів.

Характеристики
Автор
Ковалів М.В., Пєтков С.В., Журавльов Д.В., Соболь Є.Ю., Дрозд О.Ю., Копотун І.М., Чубенко А.Г., Коропатнік І.М., Алієв Р.В., Вітвіцький С.С., Пєтков В.П., Курилюк Ю.Б., Микитюк М.А., Павлюк О.О., Скриньковський Р.М., Джус О.А., Гудима В.В., Козяр Р.Я., Шамрай Б.М., Корецька В.В., Корецький О.П., Приведа А.В., Яромій І.В.
Издательство
ЦУЛ
Тип издания
Практическое пособие
Год издания
2024
Количество страниц
446
ISBN
978-611-01-3192-6
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог