• Головна
 • Військове право
 • Військова юстиція в Україні: історичний аспект, міжнародний досвід, проблематика становлення та перспектив в Україні, сучасне правове регулювання, особливості та виклики воєнного стану
Новинка!

Військова юстиція в Україні: історичний аспект, міжнародний досвід, проблематика становлення та перспектив в Україні, сучасне правове регулювання, особливості та виклики воєнного стану

(0)
Артикул: 6196

Переглянути зміст

Автор
Ковалів М.В., ще 22
Видавництво
ЦУЛ
Рік видання
2024
Палітурка
м'яка

Всі характеристики

Анотація

Військова юстиція за загальним визначенням є окремою правовою системою, яка застосовується до правовідносин у військовій сфері, а суб’єктно — до військовослужбовців, а в деяких випадках — і до цивільних осіб, діяльність яких тісно пов’язана зі збройними силами. Головною метою... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
750 грн.
Характеристики
Анотація
Відгуки (0)
ПонеділокВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Військова юстиція за загальним визначенням є окремою правовою системою, яка застосовується до правовідносин у військовій сфері, а суб’єктно — до військовослужбовців, а в деяких випадках — і до цивільних осіб, діяльність яких тісно пов’язана зі збройними силами. Головною метою військової юстиції є збереження дисципліни, належного порядку в збройних силах та забезпечення їх боєздатності. 

Воєнна політика країни має засновуватися на розумінні необхідності чіткого, послідовного виконання вимог законодавства про оборону держави, стратегічних документів планування у сфері оборони, на високому рівні військового правопорядку, дисципліни, мобілізаційного ресурсу, що можливо забезпечити за умови якісної діяльності правоохоронної складової, а саме системи військової юстиції. Відсутність (або недосконалість) одного з елементів такої воєнної політики — системи військової юстиції — є свідченням суттєвих недоліків воєнної або ж оборонної політики держави. Що, нажаль, й невблаганно підтверджується на практиці воєнно-політичних подій в Україні (починаючи з 2014 року й понині). 

Наслідки невдалої реформи військової юстиції виявили її недоліки вже у 2014 році, коли були анексовані території країни (Крим і частина Донбасу). А після лютого 2022 року це питання лише загострилося. Пропоноване видання визначає коло проблемних суспільних відносин щодо реального становища військової юстиції в умовах війни, шляхи розв’язання цих проблем на підставі набутого досвіду, міжнародного прикладу, історичних знань, розуміння нагальних потреб. 

Цей матеріал представляє інтерес для здобувачів юридичної освіти та їх викладачів, практикуючих правників у сфері правосуддя, військової служби правопорядку, інших військовослужбовців, а також військовозобов’язаних, всіх зацікавлених читачів.

Характеристики
Автор
Ковалів М.В., Пєтков С.В., Журавльов Д.В., Соболь Є.Ю., Дрозд О.Ю., Копотун І.М., Чубенко А.Г., Коропатнік І.М., Алієв Р.В., Вітвіцький С.С., Пєтков В.П., Курилюк Ю.Б., Микитюк М.А., Павлюк О.О., Скриньковський Р.М., Джус О.А., Гудима В.В., Козяр Р.Я., Шамрай Б.М., Корецька В.В., Корецький О.П., Приведа А.В., Яромій І.В.
Видавництво
ЦУЛ
Тип видання
Практичний посібник
Рік видання
2024
Кількість сторінок
446
ISBN
978-611-01-3192-6
Палітурка
м'яка
Мова
українська
Вага
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
100
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог