• Главная
 • Военное право
 • Військове правосуддя в Україні: актуальні проблеми організації та здійснення: матеріали Круглого столу (Київ, 6 червня 2017 року)

Військове правосуддя в Україні: актуальні проблеми організації та здійснення: матеріали Круглого столу (Київ, 6 червня 2017 року)

(0)
Артикул: 15034
Військове правосуддя в Україні: актуальні проблеми організації та здійснення: матеріали Круглого столу (Київ, 6 червня 2017 року)

Смотреть содержание

Автор
Скрипнюк О.В., ещё 4
Издательство
Юридична думка
Год издания
2017
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

У збірнику подано матеріали Круглого столу з питань військового правосуддя, засідання якого відбулося в Києві 6 червня 2017 року. Учасники Круглого столу обговорили такі основні питання: військове правосуддя як складова забезпечення національної безпеки України і обороноздатності Збройних... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У збірнику подано матеріали Круглого столу з питань військового правосуддя, засідання якого відбулося в Києві 6 червня 2017 року.

Учасники Круглого столу обговорили такі основні питання: військове правосуддя як складова забезпечення національної безпеки України і обороноздатності Збройних Сил України; військові суди в судовій системі України: конституційні засади, статус і питання судочинства; захист прав військовослужбовців і членів їх сімей; організаційно-правові і методичні аспекти утворення та забезпечення діяльності військових судів в Україні відповідно до міжнародної практики.

Предисловие

6 червня 2017 року в Інституті держави і права ім. В. М. Корецького НАН України відбулося засідання Круглого столу: «Військове правосуддя в Україні: актуальні проблеми організації та здійснення».

Для участі в ньому були запрошені народні депутати України, представники комітетів Верховної Ради України та Генерального штабу Збройних Сил України, Адміністрації Президента України, колишні народні депутати, судді Верховного Суду України та інших судів, керівники та відповідальні працівники Апарату Верховної Ради України, Генеральної прокуратури, Міністерства оборони України, Вищої ради правосуддя, Ради суддів України, Вищої кваліфікаційної комісії суддів, представники громадських організацій, учасники АТО.

У роботі Круглого столу, крім науковців Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України, взяли участь також вчені, які представляють юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, військово-юридичний факультет Національного університету імені Ярослава Мудрого, Національний університет оборони України, Київський університет права НАН України.

Учасники Круглого столу обговорили такі питання: військове правосудця як складова забезпечення національної безпеки України і обороноздатності Збройних Сил України; військові суди в судовій системі України: конституційні засади, статус і питання судочинства; захист прав громадян, які перебувають на службі у Збройних Силах України та в інших військових формуваннях, а також членів їх сімей; організаційно-правові і методичні питання утворення та забезпечення діяльності військових судів в Україні відповідно до міжнародної практики; пропозиції до законопроекту щодо створення військових судів.

У збірнику публікуються матеріали виступів на засіданні Круглого столу, а також учасників, які надіслали тексти своїх виступів.

Характеристики
Автор
Скрипнюк О.В., Богуцький П.П., Шемшученко Ю.С., Мельник С.М., Ющик А.И.
Издательство
Юридична думка
Тип издания
Сборник статей
Год издания
2017
Количество страниц
108
ISBN
978-617-665-034-8
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.2 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог