Юридична психологія. Практикум

(0)
Артикул: 154026
Юридична психологія. Практикум

Смотреть содержание

Автор
Мухіна Г.В.
Издательство
Видавничий дім "Дакор"
Год издания
2021
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Практикум укладено на виконання вимог програми з навчальної дисципліни «Юридична психологія» і призначено для здобувачів та здобувачок вищої освіти всіх форм навчання.  Практикум складається з п’яти розділів, кожний із яких включає такі структурні компоненти, як теоретичні, практичні,... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Практикум укладено на виконання вимог програми з навчальної дисципліни «Юридична психологія» і призначено для здобувачів та здобувачок вищої освіти всіх форм навчання. 

Практикум складається з п’яти розділів, кожний із яких включає такі структурні компоненти, як теоретичні, практичні, хрестоматійні матеріали та методики дослідження особистості за відповідними напрямами.

Предисловие

Досвід передових зарубіжних країн свідчить про те, що ефективна професійна підготовка майбутнього правоохоронця обов’язково передбачає психологічний складник. Ефективний поліцейський має не лише володіти спеціальними професійними знаннями та вміннями, а й бути психологічно готовим до роботи в особливих умовах, комунікації з різними категоріями громадян, дій в умовах впливу на нього багатьох стресових чинників.

Тому важливим напрямом підвищення ефективності функціонування правоохоронних органів є психологічна підготовка поліцейських до службової діяльності. Така підготовка передбачає забезпечення майбутніх поліцейських системою психологічних знань та вмінь, а саме: умінням визначати особу злочинця, причини та умови злочинності та окремих видів кримінальних правопорушень; умінням приймати рішення щодо конструктивного вирішення конфліктів із громадянами; умінням ефективно спілкуватися з різними категоріями громадян; умінням формувати навички надання термінової психологічної допомоги та саморегуляції психоемоційних станів тощо.

Як майбутні, так і сучасні поліцейські мають постійно підвищувати свій фаховий рівень, удосконалювати комунікативні вміння, що сприятиме вирішенню таких завдань комунікації:

- встановлення, збереження, відновлення або припинення психологічного контакту;

- отримання достовірної інформації в процесі спілкування з різними категоріями громадян;

- передачі інформації громадянам, колегам, керівництву;

- управління поведінкою суб’єктів професійної взаємодії завдяки методам правомірного психологічного впливу.

Практикум складається з п’яти розділів, кожний із яких включає такі структурні компоненти, як теоретичні, практичні, хрестоматійні матеріали та методики дослідження особистості за відповідними напрямами.

У теоретичній частині зосереджено увагу на основних темах юридичної психології згідно з освітньо-професійною програмою підготовки поліцейських за спеціальністю «Право».

Практикум містить вправи як для індивідуальної, так і групової роботи, застосування яких спрямовано на формування професійних навичок у майбутніх фахівців. У цій частині практикуму розкрито елементи й технології організації та проведення тренінгових вправ, які рекомендовано проводити для формування професійно-психологічної готовності до соціономічних особливостей поліцейської діяльності шляхом розвитку комунікативної компетентності та набуття навичок саморегуляції (управління власним психоемоційним станом), правомірного психологічного впливу та протидії маніпуляціям, управління конфліктом тощо.

Методичний блок включає додаткові хрестоматійні матеріали до кожної теми, а також певні психодіагностичні методики, використання яких надасть можливість вирішити завдання діагностування рівня психологічної готовності поліцейського до професійної діяльності. Зміст і структура рукопису узгоджуються з навчальними планами підготовки фахівців за освітньо-професійною програмою бакалаврів спеціальності «Право» та слухачів курсів підвищення кваліфікації працівників Національної поліції України. Практикум буде корисним усім тим, хто цікавиться проблемами комунікації та конфліктології, а також бажає вдосконалити загальний рівень психологічної культури.

Характеристики
Автор
Мухіна Г.В.
Издательство
Видавничий дім "Дакор"
Год издания
2021
Количество страниц
244
ISBN
978-617-7679-92-8
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Формат
145х215 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог