Юридична відповідальність за корупційні правопорушення

(0)
Артикул: 15352
Юридична відповідальність за корупційні правопорушення

Смотреть содержание

Автор
Настюк В.Я.
Издательство
Право
Год издания
2019
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У підручнику представлено у систематизованому вигляді матеріал, що пропонується студентам для опанування дисципліни «Відповідальність за корупційні правопорушення».  Зміст підручника відповідає структурі програми, за якою зазначена дисципліна викладається в Національному юридичному... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У підручнику представлено у систематизованому вигляді матеріал, що пропонується студентам для опанування дисципліни «Відповідальність за корупційні правопорушення». 

Зміст підручника відповідає структурі програми, за якою зазначена дисципліна викладається в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Для студентів, аспірантів, викладачів закладів вищої освіти, науковців, працівників правоохоронних органів, працівників органів державного управління, практикуючих юристів.

Предисловие

Суспільна небезпека правопорушень, пов’язаних із корупцією, та корупційних правопорушень, їх поширеність в органах державної влади і місцевого самоврядування викликають недовіру та зневагу суспільства до владних інститутів, зумовлюють необхідність запобігання будь-яким проявам корупційного спрямування.

В українському законодавстві існують чимало нормативно-правових актів, які передбачають різні напрями й форми запобігання корупційним правопорушенням. Але засоби, що вживалися державою протягом останніх десятиліть у боротьбі з корупційними проявами, не були ефективними. Через несприятливі умови для ведення бізнесу в Україні втрачено багато можливостей щодо залучення вітчизняних та іноземних інвестицій, упровадження передових технологій і підвищення економічного рівня держави. Ось чому подолання корупції повинно бути одним із пріоритетних завдань державної політики, причому не декларативно проголошеної, а реально здійснюваної. Саме тому питання боротьби з корупційними правопорушеннями перетворюється на питання збереження державності.

У підручнику розглянуто та проаналізовано корупційні правопорушення, сутність та зміст сучасної антикорупційної правової парадигми, сутність антикорупційної державної політики, види юридичної відповідальності за корупційні правопорушення та особливості притягнення до відповідальності суб’єктів корупційних правопорушень, приділено увагу особливостям порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, питанням запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, проаналізовано міжнародний досвід протидії корупції.

Зараз перед державою та суспільством стоять завдання розробки і здійснення заходів для попередження корупційних правопорушень, виявлення й усунення причин і умов, що сприяють їх вчиненню, ефективного механізму притягнення до юридичної відповідальності за вчинення корупційних правопорушень, а також виховання громадян у дусі самосвідомості й дисципліни, суворого дотримання чинного законодавства.

Мета підручника – допомогти студентам юридичних вищих навчальних закладів, працівникам правоохоронних органів, суддям, державним службовцям, працівникам органів місцевого самоврядування в ознайомленні і вивченні новітнього антикорупційного законодавства.

Характеристики
Автор
Настюк В.Я.
Издательство
Право
Тип издания
Учебник
Год издания
2019
Количество страниц
512
ISBN
978‑966‑937‑617‑6
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.6 кг
Формат
145х215 мм
Тираж
1000
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог