Юридична відповідальність за порушення в інформаційній сфері та основи інформаційної деліктології

(0)
Артикул: 15258
Юридична відповідальність за порушення в інформаційній сфері та основи інформаційної деліктології

Смотреть содержание

Автор
Шопіна І.М., ещё 11
Издательство
КВІЦ
Год издания
2019
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Монографію присвячено актуальній у сучасній юридичній літературі темі - теоретичним та практичним проблемам юридичної відповідальності за правопорушення в інформаційній сфері (інформаційні делікти). Розглядається зміст і структура інформаційної сфери, як предмету правового регулювання... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Монографію присвячено актуальній у сучасній юридичній літературі темі - теоретичним та практичним проблемам юридичної відповідальності за правопорушення в інформаційній сфері (інформаційні делікти).

Розглядається зміст і структура інформаційної сфери, як предмету правового регулювання інформаційної діяльності та об’єкту інформаційних правовідносин. Вперше проводиться комплексне дослідження з погляду інформаційної деліктології як інституту інформаційного права.

Предисловие

Монографія є складовою процесу супроводження НДР "Проблеми юридичної відповідальності за правопорушення в інформаційній сфері в умовах формування інформаційного суспільства в Україні", яка проводилася творчим колективом НДІІП НАПрН України в межах планів науково-дослідних робіт на 2011-2016 роки.

Автори видання пропонують своє бачення деяких традиційних та дискусійних питань розгляду правового інституту "юридична відповідальність" в специфічному секторі соціального буття та діяльності людини - інформаційній сфері, та в цілому, цивілізації майбутнього - інформаційному суспільстві.

В ході проведення дослідження виконавці зіткнулися з відомою для багатьох галузей права, зокрема і для інформаційного права, проблемою - не однозначною визначеністю ключових наукових понять, як правових категорій, яку можливо вирішити лише в процесі формування термінологічно-понятійного апарату - аксіоматики інформаційно-правових досліджень.

У монографії, що пропонується, досить ретельно проаналізовано зміст та структура інформаційної сфери, як предмету правового регулювання та об’єкту інформаційних правовідносин, пов’язаного з обігом інформації, інформаційною діяльністю, виникаючими правовідносинами.

Надаються авторські бачення змісту та структури цієї важливої для розвитку інформаційно-правових досліджень соціальної інституції.

Проведення дослідження та науковий аналіз проблем інформаційної деліктології супроводжуються відповідно обґрунтованими висновками та пропозиціями щодо вдосконалення інформаційного законодавства.

Характеристики
Автор
Шопіна І.М., Колпаков В.К., Дзьобань О.П., Баранов А.А., Савінова Н.А., Арістова І.В., Бєляков К.І., Заярний О.А., Тихомиров О.О., Новицький А.М., Новицька Н.Б., Кохановська О.В.
Издательство
КВІЦ
Тип издания
Монография
Год издания
2019
Количество страниц
346
ISBN
978-617-697-100-9
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.4 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
50
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог