Юридична відповідальність за корупційні правопорушення. Законодавство, актуальна судова практика, коментарі, роз'яснення, міжнародний досвід

(0)
Артикул: 154285
Юридична відповідальність за корупційні правопорушення. Законодавство, актуальна судова практика, коментарі, роз'яснення, міжнародний досвід

Смотреть содержание

Автор
Пєтков С.В., ещё 3
Издательство
ЦУЛ
Год издания
2022
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Пропонований збірник у концентрованому вигляді містить законодавчий матеріал і актуальну судову практику з питань застосування юридичної відповідальності за корупційні правопорушення. Також у збірнику надаються коментарі та роз’яснення з найбільш важливих питань застосування юридичної... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
550 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Пропонований збірник у концентрованому вигляді містить законодавчий матеріал і актуальну судову практику з питань застосування юридичної відповідальності за корупційні правопорушення. Також у збірнику надаються коментарі та роз’яснення з найбільш важливих питань застосування юридичної відповідальності, актуальні матеріали стосовно міжнародного досвіду щодо запобігання та протидії корупції. 

Видання розраховане на широке коло читачів та їх вдумливу увагу.

Предисловие
Корупція як негативне соціальне явище супроводжує людство з найдавніших часів. Корупція та хабарництво залишаються одними з основних видів економічних правопорушень, негативного впливу яких так чи інакше зазнають у всьому світі. Тобто згубний вплив цього асоціального явища відчувається в будь-якій країні (незалежно від державного устрою або традицій).
 
Проте наразі в Україні боротьба з корупцією і розроблення комплексної системи викорінення цього всеохопного явища, що відповідає нашим реаліям, набуває стану гострої необхідності.
 
За результатами Всесвітнього дослідження економічних злочинів та шахрайства 2018 року, майже половина юридичних осіб, зареєстрованих в Україні, постраждали від негативних наслідків корупції та шахрайства. І тепер у 2020 році не можна стверджуватися, що ситуація якімось чином суттєво покращується.
 
За результатами цього ж дослідження кожен сьомий випадок шахрайства в Україні був виявлений випадково. Результати дослідження демонструють, що шахрайство та корупція у значних обсягах впливають на фінансовий стан установ, підприємств, організацій в Україні, а від економічних злочинів та шахрайства найбільше страждає їх репутація та бренди, а також, що не менш важливе — відносини з бізнес-партнерами. І це становище екстраполюється на державу в цілому.
 
Виявлення та попередження шахрайства чи корупції — це, безперечно, комплексне та складне завдання, яке вимагає пошуку збалансованого комплексу заходів, які включають як сучасні технології, так і людські ресурси, побудовані на чіткому розумінні стимулів до проявів корупції і шахрайських дій та конкретних обставин, за яких вони вчинені.
 
Юридична відповідальність за корупційні правопорушення є складовою правових інструментів, які застосовуються суспільством та державою у процесі запобігання та боротьби з корупцією.
 
Пропонована збірка у концентрованому вигляді пропонує законодавчий матеріал і актуальну судову практику з питань застосування юридичної відповідальності за корупційні правопорушення. Також збірка містить коментарі та роз’яснення з найбільш важливих питань застосування юридичної відповідальності, актуальні матеріали стосовно міжнародного досвіду щодо запобігання та протидії корупції.
 
Видання розраховане на широке коло читачів та їх вдумливу увагу.
Характеристики
Автор
Пєтков С.В., Журавльов Д.В., Дрозд О.Ю., Дрозд В.Г.
Издательство
ЦУЛ
Год издания
2022
Количество страниц
442
ISBN
978-611-01-2493-5
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Формат
170х240 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог