Новинка!

Юридична відповідальність за корупційні правопорушення. Законодавство, актуальна судова практика, коментарі, роз'яснення, міжнародний досвід

(0)
Артикул: 154285

Переглянути зміст

Автор
Пєтков С.В., ще 3
Видавництво
ЦУЛ
Рік видання
2022
Палітурка
м'яка

Всі характеристики

Анотація

Пропонований збірник у концентрованому вигляді містить законодавчий матеріал і актуальну судову практику з питань застосування юридичної відповідальності за корупційні правопорушення. Також у збірнику надаються коментарі та роз’яснення з найбільш важливих питань застосування юридичної... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
550 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ВівторокВідправка до 16.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 35 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Пропонований збірник у концентрованому вигляді містить законодавчий матеріал і актуальну судову практику з питань застосування юридичної відповідальності за корупційні правопорушення. Також у збірнику надаються коментарі та роз’яснення з найбільш важливих питань застосування юридичної відповідальності, актуальні матеріали стосовно міжнародного досвіду щодо запобігання та протидії корупції. 

Видання розраховане на широке коло читачів та їх вдумливу увагу.

Передмова
Корупція як негативне соціальне явище супроводжує людство з найдавніших часів. Корупція та хабарництво залишаються одними з основних видів економічних правопорушень, негативного впливу яких так чи інакше зазнають у всьому світі. Тобто згубний вплив цього асоціального явища відчувається в будь-якій країні (незалежно від державного устрою або традицій).
 
Проте наразі в Україні боротьба з корупцією і розроблення комплексної системи викорінення цього всеохопного явища, що відповідає нашим реаліям, набуває стану гострої необхідності.
 
За результатами Всесвітнього дослідження економічних злочинів та шахрайства 2018 року, майже половина юридичних осіб, зареєстрованих в Україні, постраждали від негативних наслідків корупції та шахрайства. І тепер у 2020 році не можна стверджуватися, що ситуація якімось чином суттєво покращується.
 
За результатами цього ж дослідження кожен сьомий випадок шахрайства в Україні був виявлений випадково. Результати дослідження демонструють, що шахрайство та корупція у значних обсягах впливають на фінансовий стан установ, підприємств, організацій в Україні, а від економічних злочинів та шахрайства найбільше страждає їх репутація та бренди, а також, що не менш важливе — відносини з бізнес-партнерами. І це становище екстраполюється на державу в цілому.
 
Виявлення та попередження шахрайства чи корупції — це, безперечно, комплексне та складне завдання, яке вимагає пошуку збалансованого комплексу заходів, які включають як сучасні технології, так і людські ресурси, побудовані на чіткому розумінні стимулів до проявів корупції і шахрайських дій та конкретних обставин, за яких вони вчинені.
 
Юридична відповідальність за корупційні правопорушення є складовою правових інструментів, які застосовуються суспільством та державою у процесі запобігання та боротьби з корупцією.
 
Пропонована збірка у концентрованому вигляді пропонує законодавчий матеріал і актуальну судову практику з питань застосування юридичної відповідальності за корупційні правопорушення. Також збірка містить коментарі та роз’яснення з найбільш важливих питань застосування юридичної відповідальності, актуальні матеріали стосовно міжнародного досвіду щодо запобігання та протидії корупції.
 
Видання розраховане на широке коло читачів та їх вдумливу увагу.
Характеристики
Автор
Пєтков С.В., Журавльов Д.В., Дрозд О.Ю., Дрозд В.Г.
Видавництво
ЦУЛ
Рік видання
2022
Кількість сторінок
442
ISBN
978-611-01-2493-5
Палітурка
м'яка
Мова
українська
Вага
0.3 кг
Формат
170х240 мм
Наклад
100
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог