Юридичне документознавство

(0)
Артикул: 12949
Юридичне документознавство

Смотреть содержание

Автор
Бесчастний В.М., ещё 1
Издательство
Видавничий дім "Дакор"
Год издания
2017
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

У книзі наведено теоретичну інформацію, що охоплює вивчення основних тем навчальної дисципліни «Юридичне документознавство», у яких, у свою чергу, розглянуто загальнотеоретичні положення юридичного документознавства, поняття, властивості, функції та класифікаційні характеристики юридичних... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У книзі наведено теоретичну інформацію, що охоплює вивчення основних тем навчальної дисципліни «Юридичне документознавство», у яких, у свою чергу, розглянуто загальнотеоретичні положення юридичного документознавства, поняття, властивості, функції та класифікаційні характеристики юридичних документів, особливості юридичного документа, сучасні вимоги до складання офіційних документів, особливості організації роботи з документами та їх характеристику залежно від сфер функціонування.

Кожен розділ посібника, крім теоретичного блоку, містить і практичну частину. Зокрема, питання для самоконтролю та тестові завдання дозволять оцінити рівень знань, отриманих після опанування теоретичної інформації. Розв’язання практичних завдань допоможе успішно засвоїти окремі, найбільш важливі в практичному значенні, питання курсу, отримати навички самостійної роботи з нормативно-правовими актами та правильного їх застосування.

Автори навчального посібника висловлюють слова великої вдячності його рецензентам: завідувачу кафедри адміністративної діяльності Національної академії внутрішніх справ України, доктору юридичних наук, професору Константінову Сергію Федоровичу та в.о. завідувача кафедри української мови Донецького національного університету, доктору філологічних наук, професору Вінтоніву Михайлу Олексійовичу.

Видання навчального посібника «Юридичне документознавство» дасть змогу підвищити ефективність, а також покращити дидактичне забезпечення навчального процесу з підготовки студентів, курсантів та слухачів усіх форм навчання. 

Характеристики
Автор
Бесчастний В.М., Мердова О.М.
Издательство
Видавничий дім "Дакор"
Год издания
2017
Количество страниц
238
ISBN
978-617-7020-74-4
Переплет
мягкий
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог