Ювенальна превенція. Курс лекцій

(0)
Артикул: 153635
Ювенальна превенція. Курс лекцій

Смотреть содержание

Автор
Березняк В.С.
Издательство
Алерта
Год издания
2021
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

У курсі лекцій розглянуто шість тем, які розділені відповідно до тематичного плану курсу, що включають лекції з питань профілактичної діяльності підрозділів ювенальної превенції, дитячої злочинності, у т.ч. такого феномену, як «шкільний булінг», і його запобігання, запобігання дитячій... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
150 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У курсі лекцій розглянуто шість тем, які розділені відповідно до тематичного плану курсу, що включають лекції з питань профілактичної діяльності підрозділів ювенальної превенції, дитячої злочинності, у т.ч. такого феномену, як «шкільний булінг», і його запобігання, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, домашньому насильству, вчиненому стосовно дітей, організації роботи студентських (молодіжних) громадських формувань з профілактики кримінальних правопорушень серед дітей, особливості кримінальної відповідальності та покарання неповнолітніх.

Видання розраховано на науковців, викладачів, аспірантів (ад’юнктів), студентів (курсантів) ВНЗ, у яких готують правників національної поліції України, а також на всіх тих, хто цікавиться розвитком кримінологічної науки.

Предисловие

Метою курсу лекцій «Ювенальна превенція» є навчання висококваліфікованих офіцерів поліції, які мають грунтовні, глибокі загальноосвітні та спеціальні знання, застосування яких у практичній діяльності надасть змогу вирішувати завдання, які покладені на Національну поліцію щодо превентивної та профілактичної діяльності, запобігання вчиненню правопорушень дітьми та проявам небезпеки відносно них.

Одним з головних завдань підрозділів, які забезпечують правопорядок, є проведення превентивної та профілактичної діяльності, спрямованої на запобігання вчиненню різних правопорушень. Саме ця спеціалізація спрямована на підготовку офіцерів Національної поліції України, які працюватимуть у новому напрямку роботи, коли поліція зорієнтована на суспільство.

Надзвичайно важливою в цьому контексті є ювенальна превенція - підрозділ Національної поліції, головним завданням якого є запобігання вчиненню правопорушень дітьми та проявам небезпеки відносно них. Ювенальна превенція - основа запровадження в Україні ювенальної юстиції, а тому підготовка кадрів для цієї служби Національної поліції має важливе значення.

Діти та молодь є важливою складовою сучасного українського суспільства, носієм інтелектуального потенціалу, визначальним фактором соціально-економічного прогресу. Від здатності молоді бути активною творчою силою значною мірою залежить процес державотворення.

Молодь відіграє важливу роль у соціальних процесах розбудови демократичної держави. Проте, незважаючи на певні позитивні зміни, які відбуваються в молодіжному середовищі, все ще існує багато проблем. Зокрема, це стосується злочинності серед неповнолітніх, що породжує необхідність оптимізації роботи підрозділів ювенальної превенції.

Негативною тенденцією є динаміка до збільшення кількості насильницьких кримінальних правопорушень відносно малолітніх. У даному випадку насильство по відношенню до дітей або нехтування їхніми основними потребами чинять негативний вплив на психічний розвиток дитини, порушують його соціалізацію, породжують бездоглядність тощо. Багато дітейжертв насильства йдуть з дому або дитячих установ, втягуються в асоціальну поведінку, починають вживати алкоголь або наркотики. Суспільна небезпека кримінального насильства полягає в тому, що воно завдає істотної шкоди таким соціальним цінностям, як життя, здоров’я, честь і гідність особистості, майновим інтересам, громадському порядку, які є необхідною умовою нормального функціонування життєдіяльності суспільства.

Поданим курсом охоплюються як загальні кримінологічні поняття, що стосуються дитячої злочинності, так і характеристики кримінальних правопорушень, які вчиняються дітьми, дітей-злочинців і дітей-жертв, причини й умови дитячої злочинності тощо. Крім того, особливу увагу приділено механізму запобігання дитячій злочинності та необхідності провадження профілактичної діяльності, яка спрямована на недопущення вчинення дітьми кримінальних правопорушень.

Курс лекцій «Ювенальна превенція» надасть змогу здобувану вищої освіти оволодіти знаннями щодо профілактичної діяльності підрозділів ювенальної превенції, дитячої злочинності, у т.ч. такого феномену, як «шкільний булінг», і його запобігання, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, домашньому насильству вчиненому стосовно дітей, організації роботи студентських (молодіжних) громадських формувань з профілактики кримінальних правопорушень серед дітей, особливості кримінальної відповідальності та покарання неповнолітніх.

Характеристики
Автор
Березняк В.С.
Издательство
Алерта
Год издания
2021
Количество страниц
134
ISBN
978-617-566-650-0
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог