Ювенальна превенція. Курс лекцій

(0)
Артикул: 153635
Ювенальна превенція. Курс лекцій

Переглянути зміст

Автор
Березняк В.С.
Видавництво
Алерта
Рік видання
2021
Палітурка
м'яка

Всі характеристики

Анотація

У курсі лекцій розглянуто шість тем, які розділені відповідно до тематичного плану курсу, що включають лекції з питань профілактичної діяльності підрозділів ювенальної превенції, дитячої злочинності, у т.ч. такого феномену, як «шкільний булінг», і його запобігання, запобігання дитячій... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
150 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ПонеділокВідправка до 16.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 35 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

У курсі лекцій розглянуто шість тем, які розділені відповідно до тематичного плану курсу, що включають лекції з питань профілактичної діяльності підрозділів ювенальної превенції, дитячої злочинності, у т.ч. такого феномену, як «шкільний булінг», і його запобігання, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, домашньому насильству, вчиненому стосовно дітей, організації роботи студентських (молодіжних) громадських формувань з профілактики кримінальних правопорушень серед дітей, особливості кримінальної відповідальності та покарання неповнолітніх.

Видання розраховано на науковців, викладачів, аспірантів (ад’юнктів), студентів (курсантів) ВНЗ, у яких готують правників національної поліції України, а також на всіх тих, хто цікавиться розвитком кримінологічної науки.

Передмова

Метою курсу лекцій «Ювенальна превенція» є навчання висококваліфікованих офіцерів поліції, які мають грунтовні, глибокі загальноосвітні та спеціальні знання, застосування яких у практичній діяльності надасть змогу вирішувати завдання, які покладені на Національну поліцію щодо превентивної та профілактичної діяльності, запобігання вчиненню правопорушень дітьми та проявам небезпеки відносно них.

Одним з головних завдань підрозділів, які забезпечують правопорядок, є проведення превентивної та профілактичної діяльності, спрямованої на запобігання вчиненню різних правопорушень. Саме ця спеціалізація спрямована на підготовку офіцерів Національної поліції України, які працюватимуть у новому напрямку роботи, коли поліція зорієнтована на суспільство.

Надзвичайно важливою в цьому контексті є ювенальна превенція - підрозділ Національної поліції, головним завданням якого є запобігання вчиненню правопорушень дітьми та проявам небезпеки відносно них. Ювенальна превенція - основа запровадження в Україні ювенальної юстиції, а тому підготовка кадрів для цієї служби Національної поліції має важливе значення.

Діти та молодь є важливою складовою сучасного українського суспільства, носієм інтелектуального потенціалу, визначальним фактором соціально-економічного прогресу. Від здатності молоді бути активною творчою силою значною мірою залежить процес державотворення.

Молодь відіграє важливу роль у соціальних процесах розбудови демократичної держави. Проте, незважаючи на певні позитивні зміни, які відбуваються в молодіжному середовищі, все ще існує багато проблем. Зокрема, це стосується злочинності серед неповнолітніх, що породжує необхідність оптимізації роботи підрозділів ювенальної превенції.

Негативною тенденцією є динаміка до збільшення кількості насильницьких кримінальних правопорушень відносно малолітніх. У даному випадку насильство по відношенню до дітей або нехтування їхніми основними потребами чинять негативний вплив на психічний розвиток дитини, порушують його соціалізацію, породжують бездоглядність тощо. Багато дітейжертв насильства йдуть з дому або дитячих установ, втягуються в асоціальну поведінку, починають вживати алкоголь або наркотики. Суспільна небезпека кримінального насильства полягає в тому, що воно завдає істотної шкоди таким соціальним цінностям, як життя, здоров’я, честь і гідність особистості, майновим інтересам, громадському порядку, які є необхідною умовою нормального функціонування життєдіяльності суспільства.

Поданим курсом охоплюються як загальні кримінологічні поняття, що стосуються дитячої злочинності, так і характеристики кримінальних правопорушень, які вчиняються дітьми, дітей-злочинців і дітей-жертв, причини й умови дитячої злочинності тощо. Крім того, особливу увагу приділено механізму запобігання дитячій злочинності та необхідності провадження профілактичної діяльності, яка спрямована на недопущення вчинення дітьми кримінальних правопорушень.

Курс лекцій «Ювенальна превенція» надасть змогу здобувану вищої освіти оволодіти знаннями щодо профілактичної діяльності підрозділів ювенальної превенції, дитячої злочинності, у т.ч. такого феномену, як «шкільний булінг», і його запобігання, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, домашньому насильству вчиненому стосовно дітей, організації роботи студентських (молодіжних) громадських формувань з профілактики кримінальних правопорушень серед дітей, особливості кримінальної відповідальності та покарання неповнолітніх.

Характеристики
Автор
Березняк В.С.
Видавництво
Алерта
Рік видання
2021
Кількість сторінок
134
ISBN
978-617-566-650-0
Палітурка
м'яка
Мова
українська
Вага
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог