Загальна теорія права. Посібник для підготовки до іспитів за новою програмою курсу

(0)
Артикул: 15396
Загальна теорія права. Посібник для підготовки до іспитів за новою програмою курсу

Смотреть содержание

Автор
Лукʼянов Д.В., ещё 2
Издательство
Право
Год издания
2019
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Посібник містить перелік питань, що виносяться на іспит із загальної теорії права відповідно до нової програми курсу, та в концентрованому вигляді найважливішу інформацію, яку необхідно висвітлити у відповіді, зокрема визначення правових явищ, їх головні ознаки та класифікації. Посібник... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Посібник містить перелік питань, що виносяться на іспит із загальної теорії права відповідно до нової програми курсу, та в концентрованому вигляді найважливішу інформацію, яку необхідно висвітлити у відповіді, зокрема визначення правових явищ, їх головні ознаки та класифікації.

Посібник стане у пригоді студентам та курсантам юридичних навчальних закладів стаціонарної та заочної форм навчання, які складатимуть курсовий екзамен із загальної теорії права.

Предисловие

Посібник для підготовки до іспиту із загальної теорії права підготовлено викладачами кафедри теорії і філософії права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за оновленою програмою курсу. Він призначений для допомоги студентам, які готуються для складання іспиту.

Державний іспит є формою підсумкової атестації та передбачає комплексну перевірку знань студентів, здобутих за час підготовки у вищому навчальному закладі. Він проводиться за білетами, затвердженими кафедрою, відповідно до навчальної програми. У результаті вивчення загальної теорії права студенти повинні: знати стан основних проблем загальної теорії права, розуміти сутність та основні властивості права, зміст основних правових цінностей та принципів права, загальні засади правового регулювання; поняття норм права та їх відмінність від інших регуляторів суспільних відносин, структуру системи права і системи законодавства, поняття правової системи та зв’язки між її основними елементами; уміти правильно тлумачити і застосовувати правові норми і принципи, сприяти реалізації прав людини та верховенства права.

Посібник містить найбільш важливу інформацію з курсу загальної теорії права, що дозволяє у стислий термін повторити основні положення навчальної дисципліни. Проте це не виключає необхідності ознайомлення з кафедральним підручником, чинним законодавством, судовою практикою та іншими матеріалами, необхідними для належної підготовки до державного іспиту.

При підготовці цього посібника враховані відповідні істотні зміни у навчальній програмі, використані правові акти та наукові публікації станом на час його видання.

Завідувач кафедри теорії і філософії права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України

 

О. В. Петришин

Характеристики
Автор
Лукʼянов Д.В., Погребняк С.П., Смородинський В.С.
Издательство
Право
Тип издания
Практическое пособие
Год издания
2019
Количество страниц
172
ISBN
978-966-937-733-3
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.2 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог