Зразки процесуальних документів в адміністративному та господарському судочинстві: заяви, скарги, клопотання, відзиви

(0)
Артикул: 153588
Зразки процесуальних документів в адміністративному та господарському судочинстві: заяви, скарги, клопотання, відзиви

Смотреть содержание

Автор
Пєтков С.В., ещё 3
Издательство
ЦУЛ
Год издания
2020
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Зміст збірника подано з урахуванням останніх змін до чинного законодавства України.  Також читачам пропонуються матеріали довідкового та методичного характеру. Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
550 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Зміст збірника подано з урахуванням останніх змін до чинного законодавства України. 

Також читачам пропонуються матеріали довідкового та методичного характеру.

Предисловие

Як відомо, нові процесуальні кодекси України, зокрема ГПК та КАС, що були прийняті в ході реформи правосуддя, уніфікували правові питання та вимоги щодо процесуальних документів, які застосовуються у судовій практиці при здійсненні цивільного, господарського та адміністративного судочинства.

Таким чином, з одного боку уніфіковані підходи мали б спростити процедуру складання цих документів, з іншого ж боку новітні підходи йдуть у розріз з багаторічним досвідом і звичками, коли навіть професійні правники відчувають деякий дискомфорт.

Отже, постає питання щодо узагальнення правових складових, що стосуються процесуальних документів, а також надання практичних порад через призму вимог чинного процессуального законодавства, перших практичних помилок і їх виправлень, набуття необхідного досвіду.

Цей практичний посібник покликаний перш за все визначити загальні правила складання процесуальних документів з визначенням їх черговості, строків подання та інших супутніх складових. Саме тому наголос буде зроблений на цьому, а не на якнайширшому охопленні конкретних правовідносин, які є предметом судового розгляду.

Такий підхід диктується ще і не в останню чергу змінами у правовму підході до питань представництва у суді. Як відомо, ці новації називають «адвокатською монополією». Хоча така назва не є достатньо коректною, але нема де правди діти - участь адвоката у судовому провадженні і його роль збільшені беспрецедентно для вітчизняного законодавства і судової практики.

При цьому, коли особа (як юридична, так й фізична) представляє у суді сама себе (сучасний інститут під назвою «самопредставництво»), то їй без практичних порад буде важко дотриматися вимог законодавства взагалі і суду у конкретній справі зокрема. Отже, це видання і розраховано на таких сміливців. Тім більше, що за вигадливою ініціативою законодавця є такі категорії справ, які не потребують обов'язкової участі адвоката. Відтак відповідно буде спокуса, заощаджуючи гроші самостійно звертатися до суду.

Здавалось би, у господарських справах це не дуже актуально, бо ж є корпоративні юристи, цілі юридичні служби. Але багато хто із суб’єктів господарювання, особливо у малому та середньому бізнесі, заощаджує на правниках.

Самі ж адвокати, за визначенням Конституції України, є носіями гарантованих державою належних правових знань, а тому взмозі надавати професійну правничу допомогу і без наших порад.

Що стосується процеса адміністративного, то ці поради будуть актуальні саме для громадян, оскльки тут процесуальне протистояння здійснюється між цим громадянином і державою (у вигляді різноманітних юридичних осіб публічного права, що «озброєні» правниками і адміністративним ресурсом). Коли ж врахувати наявність у цьому провадженні стандартних типових справ що делегує однакові підходи і процесуальні формальності, набір доказів коло порушених прав і способів їх захисту - спробуємо зорієнтувати читачів у цьому напрямку.

Таким чином наш посібник розрахований на широке коло читачів, які потребують практичних порад при зверненні до суду. Також посібник буде у пагоді правникам-початківцям та студентам юридичних факультетів.

Характеристики
Автор
Пєтков С.В., Журавльов Д.В., Дрозд О.Ю., Дрозд В.Г.
Издательство
ЦУЛ
Тип издания
Практическое пособие
Год издания
2020
Количество страниц
382
ISBN
978-611-01-2058-6
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
170х240 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог