Службове право України. Підручник

(0)
Артикул: 4914
Службове право України. Підручник

Переглянути зміст

Автор
Біла-Тіунова Л.Р., ще 1
Видавництво
Фенікс
Рік видання
2022
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

Підручник «Службове право України» є одним із перших підручників в Україні, в якому охарактеризовано суспільні відносини державної служби у контексті їхньої галузевої приналежності. Його становлять Загальна та Особлива частини. У Загальній частині висвітлено питання щодо співвідношення публічної... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
950 грн.
Характеристики
Анотація
Відгуки (0)
ЗавтраВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Підручник «Службове право України» є одним із перших підручників в Україні, в якому охарактеризовано суспільні відносини державної служби у контексті їхньої галузевої приналежності. Його становлять Загальна та Особлива частини. У Загальній частині висвітлено питання щодо співвідношення публічної та державної служби, предмета і методу службового права, його структури, державно-службових правовідносин, службового законодавства, службових норм, характеристики відповідних правових інститутів (вступу на державну службу, її проходження і припинення, правового статусу державного службовця, управління державною службою, режиму державної служби, юридинчої відповідальності державних службовців). Особливу частину становлять правові інститути адміністративної, спеціалізованої та мілітаризованої служби. 

Підручник призначено для надання допомоги студентам, які вивчають дисципліни «Конституційне право України», «Адмінстративне право України», спеціальні курси «Публічна служба», «Державна служба». Може бути використаний слухачами Центру підготовки державних службовців та професійних суддів під час вивчення відповідних навчальних дисциплін освітньо-професійної програми підготовки магістрів із спеціальності «Державне управління та адміністрування» та аспірантами під час навчання за відповідними навчальними програмами. Розрахований на науковців, публічних службовців, практичних працівників державних органів та органів місцевого самоврядування.

Характеристики
Автор
Біла-Тіунова Л.Р., Стець О.М.
Видавництво
Фенікс
Тип видання
Підручник
Рік видання
2022
Кількість сторінок
771
ISBN
978-966-928-824-0
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
100
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог