Використання об'єктів інтелектуальної власності в рекламі
- Автор
- Багрій Т.Я., ще 3
- Видавництво
- Ліра-К
- Рік видання
- 2016
- Палітурка
- м'яка
Анотація
У навчальному посібнику розкриваються основні положення правової охорони і захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності та особливості їх використання в рекламі. На основі норм основних міжнародних і національних нормативно-правових актів та Конституції України, Цивільного кодексу України... Читати далі
- Самовивізбезкоштовно
- Нова Поштавід 65 грн.
- Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
- Онлайн-оплата
- єПідтримка
- Готівка при отриманні
- Термінал / готівка при самовивозі
- Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
У навчальному посібнику розкриваються основні положення правової охорони і захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності та особливості їх використання в рекламі. На основі норм основних міжнародних і національних нормативно-правових актів та Конституції України, Цивільного кодексу України розкриваються загальні положення і структура права інтелектуальної власності, дається правова характеристика окремим групам об’єктів інтелектуальної власності, змісту та обсягу майнових і немайнових прав, правовий аналіз договорам у сфері інтелектуальної власності як форми використання майнових прав та особливості використання об’єктів інтелектуальної власності в рекламі.
Даний навчальний посібник може бути рекомендовано для викладання в межах навчальних програм вищих навчальних закладів України. Матеріал навчального посібника «Використання об’єктів інтелектуальної власності в рекламі» розраховано здебільшого на студентів-маркетологів, студентів спеціальності «Дизайн та реклама», він може стати у нагоді для студентів юридичних ВНЗ та студентам-спеціальності піар-менеджмент, аспірантам, здобувачам, викладачам та широкому колу фахівців у сфері права інтелектуальної власності та рекламної діяльності.
Майбутнє людства залежить від його здатності продукувати новітні результати творчої, інтелектуальної чи подібної їм діяльності, вміння своєчасно їх використовувати та протистояти різноманітним загрозам для людства взагалі та конкретної людини зокрема. Тож відстоювати лише потребу постійного створення нових об’єктів права інтелектуальної власності, засобів та способів їх опанування, надання їм належної правової охорони було б банальним. Стратегія економічних та соціальних перетворень в Україні може бути забезпечена за рахунок інноваційного спрямування вітчизняної економіки.
Проблема правового регулювання та охорони права інтелектуальної власності актуалізувалася наприкінці XX - на початку XXI століття й загострилася з появою нових цифрових технологій, з можливістю швидкого тиражування, відтворення і використання інтелектуальної власності, зміни її носія і засобів поширення (кабельний розподіл, супутникове мовлення тощо), зі зміною акцентів із промислової власності на авторське й суміжне право, з появою програмних засобів забезпечення прав, появою нових об’єктів інтелектуальної власності.
Пропонований посібник побудований на категоріях у сфері інтелектуальної власності, відтворенні положень актів законодавства (повага до національного законодавства), міжнародного та європейського права (компаративістичний аспект), практики застосування (утилітарний аспект) та відстеження шляхів становлення підходів до регулювання цих відносин (доктринальний аспект). Основне завдання посібника - надати інтегровані знання про інтелектуальну власність як етап більш предметного пізнання позитивного законодавства з охорони прав на окремі об’єкти, пізнання регулятивного впливу механізму їх правової охорони.
Посібник слугує своєрідним навігатором для більш глибокого самостійного пізнання потрібного розділу чи виду знань у сфері інтелектуальної власності.
- Автор
- Багрій Т.Я., Биркович О.І., Биркович Т.І., Бондар І.С.
- Видавництво
- Ліра-К
- Тип видання
- Навчальний посібник
- Рік видання
- 2016
- Кількість сторінок
- 520
- ISBN
- 978-617-7320-70-7
- Палітурка
- м'яка
- Мова
- українська
- Вага
- 1 кг
- Наклад
- 100