Вступ до навчального курсу "Криміналістика"

(0)
Артикул: 153379
Вступ до навчального курсу "Криміналістика"

Переглянути зміст

Автор
Шепітько В.Ю.
Видавництво
ІнЮре
Рік видання
2016
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

У виданні в доступній формі висвітлено основи криміналістики, що надає можливість ознайомитися з головними постулатами, категоріями і тенденціями цієї науки та змістом навчальної дисципліни. Розраховано на студентів вищих юридичних навчальних закладів, а також може бути корисним широкому... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
100 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ВівторокВідправка до 16.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 35 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

У виданні в доступній формі висвітлено основи криміналістики, що надає можливість ознайомитися з головними постулатами, категоріями і тенденціями цієї науки та змістом навчальної дисципліни.

Розраховано на студентів вищих юридичних навчальних закладів, а також може бути корисним широкому колу практичних співробітників правозастосовних органів.

Передмова

Криміналістика є юридичною наукою і університетською дисципліною. Положення криміналістики, її прийоми, методи та засоби можуть бути успішно використані в юридичній діяльності слідчих, прокурорів, суддів, адвокатів, нотаріусів, юрисконсультів, експертів та інших фахівців. На необхідність викладання криміналістики в університетській системі навчання зверталась увага із самого початку формування криміналістичних знань. При цьому становлення криміналістики нерозривно пов’язане з історією цієї науки, її викладання в Україні. Спроби популяризації криміналістики на теренах України пов’язані із науковою і викладацькою діяльністю основоположника криміналістики Ганса Гросса, який у 1898 р. відбув до Університету у м. Черновітц, Буковина, Австро-Угорська імперія (нині — Чернівці, Україна), де був призначений ординарним професором і деканом юридичного факультету. Запровадження викладання криміналістики в Україні відображає також досвід юридичного відділення (факультету) Харківського імператорського університету (відділення моральних і політичних наук). Ці спроби були здійснені за ініціативою екстраординарного професора О. Д. Кисельова у вивченні зарубіжного досвіду щодо кримінальної техніки, проходженні ним стажування у відомого французького криміналіста Альфонса Бертільона та намаганні впровадити у навчальний процес метод ідентифікації. Уперше в Російській імперії у 1910 р. за клопотанням О. Д. Кисельова та професора судової медицини М. С. Бокаріуса розпочалося читання курсу криміналістики, який був внесений до навчальної програми Харківського імператорського університету.

Нині актуальними залишаються питання щодо викладання криміналістики: хто має її викладати; кому її слід викладати; коли і як її викладати (Герберт Манне, 1921 р.). Сьогодні викладання криміналістики передбачає не лише засвоєння теоретичних знань, а й опанування практичних навичок за допомогою впровадження у навчальний процес ділових і рольових ігор, новітніх мультімедійних засобів, експрес-тестів, постановки та вирішення проблемних і ситуаційних завдань, можливостей експериментування і проведення дослідів. Тому важливу функцію має виконувати й пропоноване видання, адже студент зможе самостійно ознайомитися із головними положеннями криміналістики та її роллю у практичній діяльності юристів.

За своїм змістом робота складається з восьми частин: 1) криміналістика в системі наукового знання; 2) методологічні засади криміналістики; 3) криміналістична ідентифікація; 4) загальні положення криміналістичної техніки; 5) загальні положення криміналістичної тактики; 6) організація і планування розслідування; 7) загальні положення криміналістичної методики; 8) історія криміналістики. Видання містить список використаної та рекомендованої літератури, а також глосарій термінів, що сприятиме кращому засвоєнню знань.

Характеристики
Автор
Шепітько В.Ю.
Видавництво
ІнЮре
Рік видання
2016
Кількість сторінок
192
ISBN
978-966-313-516-8
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
0.3 кг
Формат
130х200 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог