Вступ до навчального курсу "Криміналістика"

(0)
Артикул: 153379
Вступ до навчального курсу "Криміналістика"

Смотреть содержание

Автор
Шепітько В.Ю.
Издательство
ІнЮре
Год издания
2016
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У виданні в доступній формі висвітлено основи криміналістики, що надає можливість ознайомитися з головними постулатами, категоріями і тенденціями цієї науки та змістом навчальної дисципліни. Розраховано на студентів вищих юридичних навчальних закладів, а також може бути корисним широкому... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У виданні в доступній формі висвітлено основи криміналістики, що надає можливість ознайомитися з головними постулатами, категоріями і тенденціями цієї науки та змістом навчальної дисципліни.

Розраховано на студентів вищих юридичних навчальних закладів, а також може бути корисним широкому колу практичних співробітників правозастосовних органів.

Предисловие

Криміналістика є юридичною наукою і університетською дисципліною. Положення криміналістики, її прийоми, методи та засоби можуть бути успішно використані в юридичній діяльності слідчих, прокурорів, суддів, адвокатів, нотаріусів, юрисконсультів, експертів та інших фахівців. На необхідність викладання криміналістики в університетській системі навчання зверталась увага із самого початку формування криміналістичних знань. При цьому становлення криміналістики нерозривно пов’язане з історією цієї науки, її викладання в Україні. Спроби популяризації криміналістики на теренах України пов’язані із науковою і викладацькою діяльністю основоположника криміналістики Ганса Гросса, який у 1898 р. відбув до Університету у м. Черновітц, Буковина, Австро-Угорська імперія (нині — Чернівці, Україна), де був призначений ординарним професором і деканом юридичного факультету. Запровадження викладання криміналістики в Україні відображає також досвід юридичного відділення (факультету) Харківського імператорського університету (відділення моральних і політичних наук). Ці спроби були здійснені за ініціативою екстраординарного професора О. Д. Кисельова у вивченні зарубіжного досвіду щодо кримінальної техніки, проходженні ним стажування у відомого французького криміналіста Альфонса Бертільона та намаганні впровадити у навчальний процес метод ідентифікації. Уперше в Російській імперії у 1910 р. за клопотанням О. Д. Кисельова та професора судової медицини М. С. Бокаріуса розпочалося читання курсу криміналістики, який був внесений до навчальної програми Харківського імператорського університету.

Нині актуальними залишаються питання щодо викладання криміналістики: хто має її викладати; кому її слід викладати; коли і як її викладати (Герберт Манне, 1921 р.). Сьогодні викладання криміналістики передбачає не лише засвоєння теоретичних знань, а й опанування практичних навичок за допомогою впровадження у навчальний процес ділових і рольових ігор, новітніх мультімедійних засобів, експрес-тестів, постановки та вирішення проблемних і ситуаційних завдань, можливостей експериментування і проведення дослідів. Тому важливу функцію має виконувати й пропоноване видання, адже студент зможе самостійно ознайомитися із головними положеннями криміналістики та її роллю у практичній діяльності юристів.

За своїм змістом робота складається з восьми частин: 1) криміналістика в системі наукового знання; 2) методологічні засади криміналістики; 3) криміналістична ідентифікація; 4) загальні положення криміналістичної техніки; 5) загальні положення криміналістичної тактики; 6) організація і планування розслідування; 7) загальні положення криміналістичної методики; 8) історія криміналістики. Видання містить список використаної та рекомендованої літератури, а також глосарій термінів, що сприятиме кращому засвоєнню знань.

Характеристики
Автор
Шепітько В.Ю.
Издательство
ІнЮре
Год издания
2016
Количество страниц
192
ISBN
978-966-313-516-8
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Формат
130х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог