• Головна
 • Адвокатура
 • Адвокат як учасник судового процесу в адміністративному, цивільному, господарському, кримінальному, конституційному судочинстві
Ексклюзив
Новинка!

Адвокат як учасник судового процесу в адміністративному, цивільному, господарському, кримінальному, конституційному судочинстві

(0)
Артикул: 6265

Переглянути зміст

Автор
Пєтков С.В., ще 35
Видавництво
Видавничий дім "Професіонал"
Рік видання
2024
Палітурка
м'яка

Всі характеристики

Анотація

Адвокат як суб’єкт процесуальних правовідносин є важливим учасником судового процесу у всіх судочинствах (адміністративному, господарському, цивільному і особливо кримінальному, а також у конституційному).  Нині на конституційному рівні адвокатура віднесена до невід’ємної складової... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
680 грн.
Характеристики
Анотація
Відгуки (0)
ЗавтраВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Адвокат як суб’єкт процесуальних правовідносин є важливим учасником судового процесу у всіх судочинствах (адміністративному, господарському, цивільному і особливо кримінальному, а також у конституційному). 

Нині на конституційному рівні адвокатура віднесена до невід’ємної складової національної системи правосуддя (ст. 1312 Конституції). Таким чином підкреслюється, що наявність адвоката у судовому процесі гарантує реалізацію процесуальних прав осіб, чиї інтереси цей адвокат представляє. Що сприяє належному відправленню правосуддя судом. 

Пропоноване видання у стислій формі пропонує аналіз правового регулювання ролі адвоката у судових процесах в різних видах судочинства, його правового статусу, особливостей виконання ним своїх повноважень, основних прав і обов’язків учасника судового процесу, юридичної відповідальності. 

Видання стане в нагоді здобувачам юридичної освіти та їх викладачам, практикуючим правникам, працівникам правоохоронних органів, органів правосуддя, іншим зацікавленим читачам.

Характеристики
Автор
Пєтков С.В., Журавльов Д.В., Соболь Є.Ю., Дрозд О.Ю., Григоренко Л.С., Григоренко А.В., Копотун І.М., Чубенко А.Г., Коропатнік І.М., Вітвіцький С.С., Пєтков В.П., Пляшко Ю.А., Курилюк Ю.Б., Бортняк В.А., Микитюк М.А., Скриньковський Р.М., Костицький В.В., Джус О.А., Макарова Т.П., Козяр Р.Я., Хмиз М.В., Шамрай Б.М., Беззубов Д.О., Стародубов І.В., Ліпинський В.В., Шапаренко С.О., Корецька В.В., Корецький О.П., Цюх С.І., Сердюк В.В., Хомишин М.А., Мазур Ю.М., Миляник З.Б., Замула Х.П., Миляник Т.Б., Серняк О.І.
Видавництво
Видавничий дім "Професіонал"
Тип видання
Практичний посібник
Рік видання
2024
Кількість сторінок
464
ISBN
978-611-01-3234-3
Палітурка
м'яка
Мова
українська
Вага
0.4 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
200
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог