Доступ до правосуддя в умовах сталого розвитку

(0)
Артикул: 154163
Доступ до правосуддя в умовах сталого розвитку
Автор
Притика Ю.Д., ще 1
Видавництво
Дакор
Рік видання
2021
Палітурка
м'яка

Всі характеристики

Анотація

Тридцята річниця незалежності України - це саме час підбити певні підсумки та проаналізувати досягнення, яких було здобуто. В цій колективній монографії зібрано дослідження різних аспектів судочинства та судоустрою в Україні, що об’єднані однією загальною ідеєю - забезпечити рівний доступ до... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
550 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ЗавтраВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 45 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Тридцята річниця незалежності України - це саме час підбити певні підсумки та проаналізувати досягнення, яких було здобуто. В цій колективній монографії зібрано дослідження різних аспектів судочинства та судоустрою в Україні, що об’єднані однією загальною ідеєю - забезпечити рівний доступ до правосуддя для всіх та ефективний захист прав осіб, які його прагнуть.

Книга стане корисною тим, хто здійснює наукові дослідження, а також вивчає та застосовує на практиці положення про захист прав осіб в Україні.

Передмова
У 2021 році знаменною подією стала річниця незалежності України, яка рівно 30 років тому була проголошена незалежною демократичною правовою державою. Ця дата — саме той час, коли можна і варто підбити певні підсумки й проаналізувати досягнення, яких вдалося домогтися, йдучи непростим шляхом розбудови власної правової системи, а також і гарна нагода визначити перспективні напрями її подальшого удосконалення.
 
В умовах сьогодення для українського суспільства реалізація ідей сталого розвитку й утвердження верховенства права, забезпечення рівного доступу до правосуддя для всіх є нагальним завданням. Більш того, вирішення питання належного виконання взятих на себе міжнародних зобов'язань, як і сподівання на подальшу інтеграцію, залежать від зусиль спільноти із запровадження найкращого досвіду, удосконалення діючих правових механізмів у державі.
 
Ця монографія присвячена різних аспектам судочинства й судоустрою в Україні, а основний акцент зроблено на їх підпорядкованні одній загальній ідеї — забезпечити рівний доступ до правосуддя для всіх й ефективний захист прав осіб, які його прагнуть. Сподіваємося, що вона стане корисною тим, хто здійснює наукові дослідження, а також вивчає й застосовує на практиці положення про захист прав осіб в Україні.
 
У виданні містяться результати реалізації двох науково-дослідних проектів: українсько-австрійського проекту на 2021-2022 рр. «На шляху до сталого правосуддя в умовах сучасних викликів: пошук найкращих шляхів вирішення цивільних та господарських спорів і посилення співпраці між Україною та Австрією», а також українсько-литовського проекту «Посилення альтернативного вирішення спорів в Україні та Литві: пошук рішення для транскордонних спорів» 2020-2021 рр.
 
Крім того, у матеріалах, включених до цього видання, основна увага зосереджена на еволюції різних інститутів і галузей права за період незалежності України, а також здобутках і перспективних напрямах подальшого розвитку. Крім того, на основі узагальнення судової практики, широкого застосування статистичних даних, порівняльного аналізу, а також пошуку й дослідження доктринальних положень, що сприяють зміненню й модернізації нашої правової системи, визначення конкретних практичних проблем, запропоновано шляхи подальшого удосконалення й розвитку національної системи правосуддя в Україні.
 
Від імені загальних редакторів видання висловлюємо вдячність всім авторам, які взяли участь в його підготовці, а також рецензентам, а саме професору Руслану Стефанчуку, професору Роману Майданику, а також професору Тарасу Дідичу, за позитивну оцінку, надані корисні поради і загальну підтримку цього видання.
 
Сподіваємося, що ця робота стане корисною для подальших досліджень у сфері правосуддя в цивільних справах!
Характеристики
Автор
Притика Ю.Д., Ізарова І.О.
Видавництво
Дакор
Рік видання
2021
Кількість сторінок
478
ISBN
978-617-8066-08-6
Палітурка
м'яка
Мова
українська
Вага
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог