Скидка

Доступ до правосуддя в умовах сталого розвитку

(0)
Артикул: 154163
Автор
Притика Ю.Д., ещё 1
Издательство
Видавничий дім "Дакор"
Год издания
2021
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Тридцята річниця незалежності України - це саме час підбити певні підсумки та проаналізувати досягнення, яких було здобуто. В цій колективній монографії зібрано дослідження різних аспектів судочинства та судоустрою в Україні, що об’єднані однією загальною ідеєю - забезпечити рівний доступ до... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
550 грн.400 грн.
-27%Выгода 150 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Тридцята річниця незалежності України - це саме час підбити певні підсумки та проаналізувати досягнення, яких було здобуто. В цій колективній монографії зібрано дослідження різних аспектів судочинства та судоустрою в Україні, що об’єднані однією загальною ідеєю - забезпечити рівний доступ до правосуддя для всіх та ефективний захист прав осіб, які його прагнуть.

Книга стане корисною тим, хто здійснює наукові дослідження, а також вивчає та застосовує на практиці положення про захист прав осіб в Україні.

Предисловие
У 2021 році знаменною подією стала річниця незалежності України, яка рівно 30 років тому була проголошена незалежною демократичною правовою державою. Ця дата — саме той час, коли можна і варто підбити певні підсумки й проаналізувати досягнення, яких вдалося домогтися, йдучи непростим шляхом розбудови власної правової системи, а також і гарна нагода визначити перспективні напрями її подальшого удосконалення.
 
В умовах сьогодення для українського суспільства реалізація ідей сталого розвитку й утвердження верховенства права, забезпечення рівного доступу до правосуддя для всіх є нагальним завданням. Більш того, вирішення питання належного виконання взятих на себе міжнародних зобов'язань, як і сподівання на подальшу інтеграцію, залежать від зусиль спільноти із запровадження найкращого досвіду, удосконалення діючих правових механізмів у державі.
 
Ця монографія присвячена різних аспектам судочинства й судоустрою в Україні, а основний акцент зроблено на їх підпорядкованні одній загальній ідеї — забезпечити рівний доступ до правосуддя для всіх й ефективний захист прав осіб, які його прагнуть. Сподіваємося, що вона стане корисною тим, хто здійснює наукові дослідження, а також вивчає й застосовує на практиці положення про захист прав осіб в Україні.
 
У виданні містяться результати реалізації двох науково-дослідних проектів: українсько-австрійського проекту на 2021-2022 рр. «На шляху до сталого правосуддя в умовах сучасних викликів: пошук найкращих шляхів вирішення цивільних та господарських спорів і посилення співпраці між Україною та Австрією», а також українсько-литовського проекту «Посилення альтернативного вирішення спорів в Україні та Литві: пошук рішення для транскордонних спорів» 2020-2021 рр.
 
Крім того, у матеріалах, включених до цього видання, основна увага зосереджена на еволюції різних інститутів і галузей права за період незалежності України, а також здобутках і перспективних напрямах подальшого розвитку. Крім того, на основі узагальнення судової практики, широкого застосування статистичних даних, порівняльного аналізу, а також пошуку й дослідження доктринальних положень, що сприяють зміненню й модернізації нашої правової системи, визначення конкретних практичних проблем, запропоновано шляхи подальшого удосконалення й розвитку національної системи правосуддя в Україні.
 
Від імені загальних редакторів видання висловлюємо вдячність всім авторам, які взяли участь в його підготовці, а також рецензентам, а саме професору Руслану Стефанчуку, професору Роману Майданику, а також професору Тарасу Дідичу, за позитивну оцінку, надані корисні поради і загальну підтримку цього видання.
 
Сподіваємося, що ця робота стане корисною для подальших досліджень у сфері правосуддя в цивільних справах!
Характеристики
Автор
Притика Ю.Д., Ізарова І.О.
Издательство
Видавничий дім "Дакор"
Год издания
2021
Количество страниц
478
ISBN
978-617-8066-08-6
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог