Фінансове право. Підручник

(0)
Артикул: 14520
Фінансове право. Підручник

Переглянути зміст

Автор
Кучерявенко М.П., ще 1
Видавництво
Право
Рік видання
2019
Палітурка
м'яка, тверда

Всі характеристики

Обкладинка

Анотація

У підручнику розкрито зміст основних фінансово-правових понять. З урахуванням положень чинного законодавства проаналізовано інститути фінансового права.  Для студентів, аспірантів і викладачів юридичних і економічних закладів вищої освіти, працівників фінансових органів і всіх тих, хто... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
690 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ЗавтраВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

У підручнику розкрито зміст основних фінансово-правових понять. З урахуванням положень чинного законодавства проаналізовано інститути фінансового права. 

Для студентів, аспірантів і викладачів юридичних і економічних закладів вищої освіти, працівників фінансових органів і всіх тих, хто цікавиться проблемами фінансового права.

Передмова

Сьогодні Україна йде шляхом проведення широкомасштабних реформ, що обумовлює суттєву зміну змісту фінансових відносин у державі, удосконалення їх правового регулювання. Нові реалії українського державотворення потребують ґрунтовного осмислення сутності сучасного фінансового права і вказують на зростання важливості навчальної дисципліни з фінансового права та пред’явлення підвищених вимог до якості його змісту.

За таких умов суттєво підвищується роль фінансового права, що становить сукупність правових норм, які регулюють суспільні відносини щодо формування, розподілу і використання коштів публічних фондів, метою створення яких є фінансове забезпечення реалізації завдань та функцій держави і територіальних громад.

Сучасне фінансове право формується на принципово нових засадах і державній політиці. Це, безумовно, вказує на неминуче зростання значимості знань з фінансового права; посилення ролі фінансового права як галузі, науки і навчальної дисципліни; пред’явлення підвищених вимог до якості змісту фінансово-правового регулювання; потребу адекватної йому в умовах сьогодення підготовки студентів, здобувачів наукових ступенів, викладачів, суб’єктів підприємницької діяльності, громадських організацій, працівників органів фінансового контролю, органів прокуратури та ін.

Більше того, фінансове право України - це навчальна дисципліна, вивчення якої є важливою складовою фінансово-правової освіти студентів вищих навчальних закладів, що набуває особливого значення в період становлення, розвитку та зміцнення державності, прискорення реформування фінансових правовідносин в Україні і є важливим чинником формування в майбутніх юристів демократичного світогляду.

Пропонований підручник суттєво відрізняється за змістом від тієї навчальної літератури, що виходила друком раніше. У ньому враховано як нові тенденції стосовно характеристики фінансово-правового регулювання, так і зміни чинного фінансового законодавства. У підручнику розкрито особливості правових норм, що регулюють фінансові відносини в Україні, проведено характеристику їх взаємозв’язку зі змінами, які відбуваються у фінансовій системі держави в сучасних умовах. Такий підхід сприятиме розширенню в студентів та інших читачів світогляду щодо сучасного фінансово-правового регулювання.

З урахуванням цього в пропонованому виданні розглянуто багато питань, що дає студентам й іншим читачам широкий діапазон світоглядних уявлень із найбільш важливих фінансово-правових проблем розвитку України, зокрема, поняття фінансів, публічної фінансової діяльності, фінансової системи, фінансового контролю; питання правового регулювання бюджетних, валютних та інших фінансових відносин.

Пропонований підручник з фінансового права має на меті надати студентам та іншим особам необхідний мінімум знань щодо системи фінансового законодавства; особливостей бюджетного права; специфіки фінансовоправового регулювання банківської діяльності; правових основ валютного регулювання тощо; навчити правильно тлумачити та застосовувати норми фінансового права; використовувати положення науки фінансового права для вирішення професійних завдань; визначати правовий статус органів публічної фінансової діяльності та правові наслідки рішень, які вони приймають, та ін.

У його змісті з урахуванням змін чинного законодавства відбиті найсучасніші погляди на фінансове право, фінансову політику та фінансово-правові доктрини. Виклад матеріалу, поданого у виданні, сприятиме якнайкращому засвоєнню студентами та іншими зацікавленими суб’єктами фінансово-правових категорій, зорієнтує в масиві законодавства, яке регулює відносини щодо мобілізації, розподілу та використання коштів публічних фондів.

Це видання є універсальним, оскільки колектив авторів спробував максимально повно висвітлити питання, відповіді на які потрібні як студентам для вивчення курсу фінансового права, так і викладачам вищих навчальних закладів, а також працівникам органів, задіяних у публічній фінансовій діяльності, та іншим суб’єктам.

Характеристики
Автор
Кучерявенко М.П., Дмитрик О.О.
Видавництво
Право
Тип видання
Підручник
Рік видання
2019
Кількість сторінок
416
ISBN
978-966-937-728-9
Палітурка
м'яка, тверда
Мова
українська
Вага
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог