Фінансове право. Підручник

(0)
Артикул: 14520
Фінансове право. Підручник

Смотреть содержание

Автор
Кучерявенко М.П., ещё 1
Издательство
Право
Год издания
2019
Переплет
мягкий, твердый

Все характеристики

Переплёт

Аннотация

У підручнику розкрито зміст основних фінансово-правових понять. З урахуванням положень чинного законодавства проаналізовано інститути фінансового права.  Для студентів, аспірантів і викладачів юридичних і економічних закладів вищої освіти, працівників фінансових органів і всіх тих, хто... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
690 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У підручнику розкрито зміст основних фінансово-правових понять. З урахуванням положень чинного законодавства проаналізовано інститути фінансового права. 

Для студентів, аспірантів і викладачів юридичних і економічних закладів вищої освіти, працівників фінансових органів і всіх тих, хто цікавиться проблемами фінансового права.

Предисловие

Сьогодні Україна йде шляхом проведення широкомасштабних реформ, що обумовлює суттєву зміну змісту фінансових відносин у державі, удосконалення їх правового регулювання. Нові реалії українського державотворення потребують ґрунтовного осмислення сутності сучасного фінансового права і вказують на зростання важливості навчальної дисципліни з фінансового права та пред’явлення підвищених вимог до якості його змісту.

За таких умов суттєво підвищується роль фінансового права, що становить сукупність правових норм, які регулюють суспільні відносини щодо формування, розподілу і використання коштів публічних фондів, метою створення яких є фінансове забезпечення реалізації завдань та функцій держави і територіальних громад.

Сучасне фінансове право формується на принципово нових засадах і державній політиці. Це, безумовно, вказує на неминуче зростання значимості знань з фінансового права; посилення ролі фінансового права як галузі, науки і навчальної дисципліни; пред’явлення підвищених вимог до якості змісту фінансово-правового регулювання; потребу адекватної йому в умовах сьогодення підготовки студентів, здобувачів наукових ступенів, викладачів, суб’єктів підприємницької діяльності, громадських організацій, працівників органів фінансового контролю, органів прокуратури та ін.

Більше того, фінансове право України - це навчальна дисципліна, вивчення якої є важливою складовою фінансово-правової освіти студентів вищих навчальних закладів, що набуває особливого значення в період становлення, розвитку та зміцнення державності, прискорення реформування фінансових правовідносин в Україні і є важливим чинником формування в майбутніх юристів демократичного світогляду.

Пропонований підручник суттєво відрізняється за змістом від тієї навчальної літератури, що виходила друком раніше. У ньому враховано як нові тенденції стосовно характеристики фінансово-правового регулювання, так і зміни чинного фінансового законодавства. У підручнику розкрито особливості правових норм, що регулюють фінансові відносини в Україні, проведено характеристику їх взаємозв’язку зі змінами, які відбуваються у фінансовій системі держави в сучасних умовах. Такий підхід сприятиме розширенню в студентів та інших читачів світогляду щодо сучасного фінансово-правового регулювання.

З урахуванням цього в пропонованому виданні розглянуто багато питань, що дає студентам й іншим читачам широкий діапазон світоглядних уявлень із найбільш важливих фінансово-правових проблем розвитку України, зокрема, поняття фінансів, публічної фінансової діяльності, фінансової системи, фінансового контролю; питання правового регулювання бюджетних, валютних та інших фінансових відносин.

Пропонований підручник з фінансового права має на меті надати студентам та іншим особам необхідний мінімум знань щодо системи фінансового законодавства; особливостей бюджетного права; специфіки фінансовоправового регулювання банківської діяльності; правових основ валютного регулювання тощо; навчити правильно тлумачити та застосовувати норми фінансового права; використовувати положення науки фінансового права для вирішення професійних завдань; визначати правовий статус органів публічної фінансової діяльності та правові наслідки рішень, які вони приймають, та ін.

У його змісті з урахуванням змін чинного законодавства відбиті найсучасніші погляди на фінансове право, фінансову політику та фінансово-правові доктрини. Виклад матеріалу, поданого у виданні, сприятиме якнайкращому засвоєнню студентами та іншими зацікавленими суб’єктами фінансово-правових категорій, зорієнтує в масиві законодавства, яке регулює відносини щодо мобілізації, розподілу та використання коштів публічних фондів.

Це видання є універсальним, оскільки колектив авторів спробував максимально повно висвітлити питання, відповіді на які потрібні як студентам для вивчення курсу фінансового права, так і викладачам вищих навчальних закладів, а також працівникам органів, задіяних у публічній фінансовій діяльності, та іншим суб’єктам.

Характеристики
Автор
Кучерявенко М.П., Дмитрик О.О.
Издательство
Право
Тип издания
Учебник
Год издания
2019
Количество страниц
416
ISBN
978-966-937-728-9
Переплет
мягкий, твердый
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог