Громадянське суспільство і держава: ідея рефлексу (Основи теорії гуманізму)
- Автор
- Литвиненко Ю.М.
- Видавництво
- КВІЦ
- Рік видання
- 2020
- Палітурка
- тверда
Анотація
Ця Книга про те, як влаштований Світ, який ми можемо спостерігати: (1) в цілому, (2) та його частина, яка є живою, а також (3) та жива частина, яку називають людством. Ще ця Книга про сенс життя Людини, який я бачу в тому, щоб зробити кожного з нас максимально живим. І про те, як його... Читати далі
- Самовивізбезкоштовно
- Нова Поштавід 65 грн.
- Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
- Онлайн-оплата
- єПідтримка
- Готівка при отриманні
- Термінал / готівка при самовивозі
- Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Ця Книга про те, як влаштований Світ, який ми можемо спостерігати: (1) в цілому, (2) та його частина, яка є живою, а також (3) та жива частина, яку називають людством.
Ще ця Книга про сенс життя Людини, який я бачу в тому, щоб зробити кожного з нас максимально живим. І про те, як його досягти. Про те, які відносини між людьми знищують їх життя, а які навпаки - посилюють їх волю до нього.
Ця Книга про те, як захистити життя кожного безвідносно до його ознак, властивостей або здібностей. Ця Книга - теорія гуманізму.
В основі мого пояснення всього і скрізь лежить ідея рефлексу.
Що це таке? Це припущення, що дві піщинки, зіткнувшись де-небудь в безмірному просторі Всього, відскакують одна від одної лише і виключно за правилами Евклідової геометрії і лише і виключно згідно законів класичної механіки Ньютона. Удар, відскік. Зіткнення і відображення його наслідків в подальшій поведінці частинок, що зіткнулись. Таке відображення я називаю рефлекс і саме ним я пояснюю все. Абсолютне все.
Я приймаю за основу, що все без винятку складається з якихось найпростіших та найменших елементарних часток і первинно в цьому і будь-якому іншому із світів починає рухатися абсолютно хаотично. І цей первісний хаос в первинному своєму виникнення існує лише і виключно за правилами Евклідової геометрії та відповідно до законів класичної механіки Ньютона.
З плином часу в процесі руху серед цього загального хаосу випадково виникають складніші зіткнення різноманітних частинок, які породжують все більш і більш складні поєднання таких зіткнень. Як результат, можуть мати місце такі взаємодії частинок, що хаотично стикаються, які для стороннього спостерігача, розташованого в певному місці цього Хаосу взаємодій, починають суб'єктивно здаватися-сприйматися як такі, що існують не лише за канонами Евклідової геометрії. А також як такі, що порушують закони класичної механіки - механіки Ньютона. Але насправді це не так. Це цьому сторонньому спостерігачу лише суб’єктивно так здається внаслідок знаходження його в певній особливій точці цього хаосу взаємодій матерії, тобто часток.
Припущення, що первісно усіма процесами «заправляють» такі найпростіші рефлекси, які «працюють» лише і виключно за правилами Класики, дозволяє мені пояснити з позицій формальної логіки абсолютно все, де завгодно і коли завгодно. В тому числі, протиріччя квантової механіки, загадки теорії відносності Ейнштейна, релігійне «таїнство душі», «погляди в майбутнє» астрологів та віщунів, реінкарнацію душі, секрети магії і ще дуже і дуже багато чого іншого, включаючи головне з того, що мене дійсно цікавить - той спосіб врегулювання взаємовідносин громадянського суспільства і держави, який найбільш сприятиме збереженню життя кожного з нас при будь-яких умовах та загрозах.
Людство на початку XXI століття вже майже змирилося з думкою, що Класика «працює» далеко не завжди і не скрізь. Це не проблема. Все можна змінити. Починайте звикати до того, що місць, де Класика не «працює», не існує.
- Автор
- Литвиненко Ю.М.
- Видавництво
- КВІЦ
- Рік видання
- 2020
- Кількість сторінок
- 528
- ISBN
- 978-617-697-109-2
- Палітурка
- тверда
- Мова
- українська
- Вага
- 1 кг
- Формат
- 145х215 мм
- Наклад
- 300