Книга емблем

5.0 (2)
Артикул: 154035

Переглянути зміст

Автор
Андреа Альчато
Видавництво
Норма права
Рік видання
2021
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

«Книга емблем» є унікальною пам’яткою європейської ренесансної літератури.  Вміщені до неї твори відображають світогляд автора – відомого італійського юриста і поета-гуманіста, засновника школи ренесансної юриспруденції «Mos gallicus» Дж. А. Альчато (1492–1550 рр.). ... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
550 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (1)
ПонеділокВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

«Книга емблем» є унікальною пам’яткою європейської ренесансної літератури. 

Вміщені до неї твори відображають світогляд автора – відомого італійського юриста і поета-гуманіста, засновника школи ренесансної юриспруденції «Mos gallicus» Дж. А. Альчато (1492–1550 рр.). 

Український переклад книги друкується вперше і є прируроченим до 500-ліття від написання книги. 

Для всіх, хто цікавиться історією права та поезії.

Передмова

Книга емблем (лат. – «Emblematum liber» або «Emblemata » ), написана відомим італійським юристом Джованні Андреа Альчато, є унікальною пам’яткою європейської ранньомодерної літератури. Її видання не лише стало поворотним моментом у розвитку жанру емблематичної поезії, а й заклало певний підмурок для становлення величної барокової культури «довгого» XVI ст.

Цей український переклад підготовлено в рамках урочистих заходів з відзначення Радою молодих вчених при Відділенні історії, філософії та права НАН України, спільно з Радою молодих вчених при Відділенні літератури, мови і мистецтвознавства НАН України, цьогочасного множинного ювілею книги, адже минуло 490 років від першого друкованого видання (Ауґсбурґ, 1531) і 400 років від першого всезведеного посмертного видання книги (Падуя, 1621). Крім того, історію «Книги емблем» часом прийнято виводити від так званої Міланської колекції 1522 р., яку довго шукали, але, на жаль, так і не знайшли. Тож загалом вже можна починати святкувати 500-літній ювілей цього геніального витвору.

Характеристики
Автор
Андреа Альчато
Видавництво
Норма права
Рік видання
2021
Кількість сторінок
542
ISBN
978-617-7850-33-4
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
0.3 кг
Формат
100х140 мм
Наклад
300
Відгуки
Книга емблем
5.0 (2)
Книга емблем

Видавництво: Норма права

Кількість сторінок: 542

Палітурка: тверда

Нарешті українською
7 квітня 2023 10:41

Коментар:

Завдяки рекламі фейсбуку зробив просто приголомшливе відкриття: 2021 року українською мовою видано, перекладено і відкоментовано "Емблеми" (Emblemata) італійського правника Андреа Альчато (Andrea Alciato, 1492-1550).

Свого часу ця книга була європейським бестселером.

Що таке "Емблеми" Альчато: це збірка зображень, зміст яких пояснено віршем, написаним латиною. Власне, вже в Альчато маємо справу зі зв'язком споглядання і мислення (як сказав би Кант), або з концептуальним характером споглядання. І це такий дуже важливий модерний тренд, який відлунює досі з огляду на обсесивну увагу сучасної культури до зображень.

Більше про книгу Альчато можна дізнатися з передмови перекладача, коментатора і навіть верстальника (!) книги Олександ Малишев.

Щиро скажу, що я неабияк вражений тим, що фахівців такого рівня ми маємо. І прикро вражений тим, що про пана Олександра та його доробок дізнався з фейсбук реклами.

Ну що ж, минуло якихось 492 роки і колись гучний європейський бестселер, який уважному читачу багато скаже про модерну культуру Окциденту, тепер маємо і українською. Додам, що самі гравюри віддруковано доволі якісно.

Шкода, що наклад якихось 300 примірників і немає електронної версії.

Іван
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог