Новинка!

Правове забезпечення протидії біозагрозам в умовах протиепідемічних заходів як складова національної безпеки

(0)
Артикул: 6201

Переглянути зміст

Автор
Гуторова Н.О.
Видавництво
Право
Рік видання
2024
Палітурка
м'яка

Всі характеристики

Анотація

У монографії викладено зміст проведених колективом авторів досліджень щодо правового забезпечення протидії біозагрозам в умовах протиепідемічних заходів. Сформульовано висновок, що епідеміологічна безпека є ключовою складовою національного та глобального здоров’я і, як наслідок, має розглядатися... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
500 грн.
Характеристики
Анотація
Відгуки (0)
ЗавтраВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

У монографії викладено зміст проведених колективом авторів досліджень щодо правового забезпечення протидії біозагрозам в умовах протиепідемічних заходів. Сформульовано висновок, що епідеміологічна безпека є ключовою складовою національного та глобального здоров’я і, як наслідок, має розглядатися як складова національної безпеки держави. 

Розкрито питання правового регулювання проведення вакцинації та імунопрофілактики як в Україні, так і в країнах ЄС, а також поводження з небезпечними патогенами та штамами особливо небезпечних мікроорганізмів. Досліджено соціально-економічні складові охорони праці та їх необхідність в аспекті забезпечення епідемічної безпеки держави. Звернуто увагу на юридичну відповідальність за порушення епідемічної безпеки, а саме на відповідальність дисциплінарну, цивільно-правову, адміністративну і кримінальну. 

Окрім того, спрогнозовано негативні впливи кримінального права на епідемічну безпеку щодо криміналізації передачі інфекційного захворювання від носія певної інфекції до іншої людини за відсутності умислу на заподіяння шкоди здоров’ю потерпілої особи (статті 130 й 133 КК України) та криміналізації поведінки, яка сама по собі не є небезпечною для людини, суспільства й держави, але при цьому є звичайною, притаманна особам, що належать до ключових груп із високим ризиком інфікування інфекційними захворюваннями (представники ЛГБТ-спільноти; працівники секс-бізнесу; люди, які вживають ін’єкційні наркотики; люди у в’язницях та інших закритих установах). Зважаючи на результати дослідження, запропоновано низку змін до регуляторного законодавства, а також до КУпАП та КК України задля повного заповнення виявлених прогалин і виправлення наявних неточностей. 

Для наукових і практичних працівників у галузі права, сфери охорони громадського здоров’я, студентів, аспірантів і викладачів закладів вищої освіти, а також широкого кола читачів.

Характеристики
Автор
Гуторова Н.О.
Видавництво
Право
Тип видання
Монографія
Рік видання
2024
Кількість сторінок
270
ISBN
978-966-998-347-3
Палітурка
м'яка
Мова
українська
Вага
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
100
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог