Новинка

Правове забезпечення протидії біозагрозам в умовах протиепідемічних заходів як складова національної безпеки

(0)
Артикул: 6201

Смотреть содержание

Автор
Гуторова Н.О.
Издательство
Право
Год издания
2024
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

У монографії викладено зміст проведених колективом авторів досліджень щодо правового забезпечення протидії біозагрозам в умовах протиепідемічних заходів. Сформульовано висновок, що епідеміологічна безпека є ключовою складовою національного та глобального здоров’я і, як наслідок, має розглядатися... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
500 грн.
Характеристики
Аннотация
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У монографії викладено зміст проведених колективом авторів досліджень щодо правового забезпечення протидії біозагрозам в умовах протиепідемічних заходів. Сформульовано висновок, що епідеміологічна безпека є ключовою складовою національного та глобального здоров’я і, як наслідок, має розглядатися як складова національної безпеки держави. 

Розкрито питання правового регулювання проведення вакцинації та імунопрофілактики як в Україні, так і в країнах ЄС, а також поводження з небезпечними патогенами та штамами особливо небезпечних мікроорганізмів. Досліджено соціально-економічні складові охорони праці та їх необхідність в аспекті забезпечення епідемічної безпеки держави. Звернуто увагу на юридичну відповідальність за порушення епідемічної безпеки, а саме на відповідальність дисциплінарну, цивільно-правову, адміністративну і кримінальну. 

Окрім того, спрогнозовано негативні впливи кримінального права на епідемічну безпеку щодо криміналізації передачі інфекційного захворювання від носія певної інфекції до іншої людини за відсутності умислу на заподіяння шкоди здоров’ю потерпілої особи (статті 130 й 133 КК України) та криміналізації поведінки, яка сама по собі не є небезпечною для людини, суспільства й держави, але при цьому є звичайною, притаманна особам, що належать до ключових груп із високим ризиком інфікування інфекційними захворюваннями (представники ЛГБТ-спільноти; працівники секс-бізнесу; люди, які вживають ін’єкційні наркотики; люди у в’язницях та інших закритих установах). Зважаючи на результати дослідження, запропоновано низку змін до регуляторного законодавства, а також до КУпАП та КК України задля повного заповнення виявлених прогалин і виправлення наявних неточностей. 

Для наукових і практичних працівників у галузі права, сфери охорони громадського здоров’я, студентів, аспірантів і викладачів закладів вищої освіти, а також широкого кола читачів.

Характеристики
Автор
Гуторова Н.О.
Издательство
Право
Тип издания
Монография
Год издания
2024
Количество страниц
270
ISBN
978-966-998-347-3
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог