Black Friday

Протидія white-collar crime (інтегративний аналіз, коментар законодавства та пошук шляхів його удосконалення)

(0)
Артикул: 153727
Протидія white-collar crime (інтегративний аналіз, коментар законодавства та пошук шляхів його удосконалення)

Переглянути зміст

Автор
Тертишник В.М.
Видавництво
Алерта
Рік видання
2021
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

У книзі розкрита доктрина та представлений системний аналіз white-collar crime та супутній злочинності у фінансово-економічній та митній сфері, висвітлені проблеми законодавства та діяльності правоохоронних органів щодо протидії названим кримінальним правопорушенням. Розкриті проблеми... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
450 грн.383 грн.
-15%Вигода 67 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ЗавтраВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

У книзі розкрита доктрина та представлений системний аналіз white-collar crime та супутній злочинності у фінансово-економічній та митній сфері, висвітлені проблеми законодавства та діяльності правоохоронних органів щодо протидії названим кримінальним правопорушенням.

Розкриті проблеми юридичної визначеності та конкуренції правових норм, що застосовуються в діяльності правоохоронних органів щодо протидії white-collar crime та іншій злочинності у фінансово-економічній та митній сфері, подані наукові рекомендації з питань удосконалення діяльності щодо запобігання та протидії кримінальним правопорушенням; покращення взаємодії митниць Державної фіскальної служби України із правоохоронними і контролюючими державними органами, подані рекомендації щодо удосконалення законодавства та юридичної практики.

Робота розрахована передусім на практикуючих юристів, слідчих, детективів, співробітників оперативних підрозділів, митників, учасників правовідносин у фінансово-економічній сфері, інвесторів, посадовців. Вона буде слушним помічником також студентам, які навчаються за спеціальністю «Право», «Міжнародне право», «Правоохоронна діяльність», аспірантам і викладачам юридичних та економічних закладів вищої освіти, тим, хто прагне до поглибленого та комплексного вивчення проблем протидії фінансово-економічній злочинності.

Передмова

Стратегічна мета України - це розбудова соціальної правової держави. Якщо метою є розбудова соціальної правової держави, то стратегія має включати формування доктрини, принципів і механізмів становлення економічного добробуту громадян, створення інститутів стримувань і противаг проти відступу від поставленої мети, протидії новим викликам сьогодення.

Між тим, економіка переживає не кращі часи, злочинність у фінансово-економічній та митній сфері, білокомірцева злочинність залишаються загрозливими факторами для демократичного суспільства, валютні накопичення продовжують вивозитись у зарубіжні країни, тим самим інвестуючи їх економіку, мільярдери стають все багатшими, а народ біднішає.

Міжнародні процеси та суспільно-політичні параметри сучасного буття України обумовлюють необхідність вжиття усіх заходів для забезпечення фінансової стабільності держави, подолання бідності та корупції, запровадження механізмів самоінвестиційного і гуманітарного розвитку суспільства, дієвої протидії white-collar crime.

Економічна, соціальна, політична і духовна криза в Україні все більше набирає загрозливих для суспільства і державотворення процесів, обумовлює необхідність коректив технології виходу з кризи, стратегії становлення і розвитку гуманістичного державотворення, переосмислення доктринальних та інституційних трансформацій.

Аналіз проблеми створення сприятливого для економіки і привабливого для бізнесу інвестиційного клімату свідчить про необхідність активізації протидії фінансово-економічній злочинності, зосередження капіталу в межах держави, повернення фінансових потоків в економіку країни. Виникає потреба в інтегративному ана-ііізі існуючих правничих та криміналістичних проблем, розробки 3 конкретних пропозицій щодо активізації та підвищення ефективності діяльності правоохоронних органів.

Поряд з інноваційною та комерційною діяльністю і податковими механізмами одним із важливих джерел залучення коштів в економіку є протидія відмиванню доходів, отриманих незаконним шляхом, оптимізації ринку капіталів.

Юристу в наш час як ніколи потрібно мати силу, волю, мудрість, мужність і знання, щоб розумно відповідати добром на добро й справедливістю на зло. Право має ставати мистецтвом істини, добра і справедливості. «Ars est celare artem - «Дійсне мистецтво полягає в тому, щоб зробити його непомітним».

У роботі на інтегративному рівні здійснюється комплексний аналіз доктринальних, законодавчих та практичних проблем протидії white-collar crime, прокоментовані правові норми, подані пропозиції щодо удосконалення законодавства та практики його застосування.

Характеристики
Автор
Тертишник В.М.
Видавництво
Алерта
Рік видання
2021
Кількість сторінок
346
ISBN
978-617-566-663-0
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог